Intalnire HONDA CR-V - Aprilie 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire HONDA CR-V - Aprilie 2013

    S-a deschis Aprilie. Propuneri pentru zi, data, ora si loc. Zic sa pastram ziua de vineri .
    1. FLORIN CRISTEA
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

  • #2
    Vinerea e mai bine, e toata lumea mai relaxata, week-end...
    -------------------
    There is no point of having if you can't share.

    Comment


    • #3
      Si mie imi convine cel mai mult vinerea.
      Subscriu si particip oriunde decide majoritatea.
      1. FLORIN CRISTEA
      2. ro861
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

      Comment


      • #4
        Am, de fapt avem, cardul de la Berarilor....avem ceva credite acolo....
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #5
          1. FLORIN CRISTEA
          2. ro861
          3. WillyCR-VFAN... grupa 1, plutonul 1, linia 1... hai la Berari sa folosim creditele, cat sunt proaspete !!
          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

          Comment


          • #6
            ...sau poate sa mai adaugam ceva.....credite....
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #7
              1. FLORIN CRISTEA
              2. ro861
              3. WillyCR-VFAN... grupa 1, plutonul 1, linia 1... hai la Berari sa folosim creditele, cat sunt proaspete !!
              4. cvl_75
              '12 Honda CR-V Executive 2.0 A/T, Gri
              Ex: '05 Nissan Micra 1.4 benzina, '01 Ford Focus 1.6 A/T, '84 VW Passat, '84 Dacia 1310

              Comment


              • #8
                Vine si mandea, cu mare placere. Oriunde.
                Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                Comment


                • #9
                  1. FLORIN CRISTEA
                  2. ro861
                  3. WillyCR-VFAN... grupa 1, plutonul 1, linia 1... hai la Berari sa folosim creditele, cat sunt proaspete !!
                  4. cvl_75
                  5. cerevelu
                  6. chipson78

                  la berari, la caldarari, la lingurari, oriunde.... cred ca 19 aprilie ar fi cel mai nimerit, eu nu am preferinte, oricum.
                  civic 2.2 5D FK3
                  CR-V 2.2 AT RE6

                  Comment


                  • #10
                    19 aprilie e perfect !...locul si data se contureaza, ora o stim, cu participantii trebuie sa ne lamurim, mai e timp destul pana atunci !
                    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                    Comment


                    • #11
                      Incercam unul grecesc.. dar sa gasim unul bun...din ce am vazut pana acum...kokolo-mokolo....subtirele...si scumpe....
                      Daca are cineva idee.....
                      E o propunere numai...
                      FLORIN CRISTEA
                      Senior Member
                      Last edited by FLORIN CRISTEA; 31-03-13, 12:47.
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                      Comment


                      • #12
                        În centrul vechi e unul bun, dar scump spre foarte scump. Peste 100 lei/persoană la o masă completă, dar mâncarea e foarte bună.
                        -------------------
                        There is no point of having if you can't share.

                        Comment


                        • #13
                          Dacă cumva exista vreo șansa sa fie in weekendul 12-14, sunt in Buc vreo 5 zile si mă bag si eu. Dacă nu nu
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                          Comment


                          • #14
                            @ BM..cum ii zice da-ne un link...sa vada lumea.
                            @Den1GRator... dupa cum se contureaza ar fi ziua de 19 aprilie...Daca te pot ajuta cu ceva cand vii in Bucuresti spune-mi.
                            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                            Comment


                            • #15
                              Ar fi interesant si Alioli-specific spaniol, undeva pe Popa Tatu !
                              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                              Comment

                              Working...
                              X