Intalnire HONDA CRV - Noiembrie 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nu ma sperii eu asa usor :d........ l-am stropit de vreo trei ori pana acum, merge si a patra oara.
    civic 2.2 5D FK3
    CR-V 2.2 AT RE6

    Comment


    • #47
      Stiam eu ca esti un cerevist curajos !! Te-asteptam ca si cand....numai noi si CR-V-urile noastre am fi pe Pamant !
      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

      Comment


      • #48
        VINERI 23 NOV 2012 ORELE 18,30 - Caru Cu Bere (http://www.carucubere.ro/ro/homepage)

        1. Florin Cristea
        2. ro861
        3. WillyCR-VFAN
        4. Cerevelu
        5. cvl_75
        6. RaduPetria
        7. Chipson
        8. Maruta

        Azi este Miercuri.....maine dau telefon. Nu se mai inscrie nimeni....???.
        Daca ramanem in formatia asta rezerv 9 locuri, la fumatori, cred ca va fi jos in crama sau ce e acolo. Nu mai rezerv 10 ca iar se uita ospatarii intr-o parte la noi.
        Vali scriei pe usa de la Ridgeline, cu cheia, lui Freighter...poate isi aduce aminte...sau lasa-i un belet..lipeste-l cu super glue sa nu-l ia vantul...pe bilet.
        FLORIN CRISTEA
        Senior Member
        Last edited by FLORIN CRISTEA; 21-11-12, 09:14.
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #49
          oho, deci scap de facut cinste, e randul lui maruta.....
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

          Comment


          • #50
            Both of you, is better for us...and for you.....
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #51
              nu stiu ce zici, nene, nu inteleg limba........
              civic 2.2 5D FK3
              CR-V 2.2 AT RE6

              Comment


              • #52
                Lasa pe vineri ....atunci ai sa intelegei.....
                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                Comment


                • #53
                  Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
                  VINERI 23 NOV 2012 ORELE 18,30 - Caru Cu Bere (http://www.carucubere.ro/ro/homepage)

                  1. Florin Cristea
                  2. ro861
                  3. WillyCR-VFAN
                  4. Cerevelu
                  5. cvl_75
                  6. RaduPetria
                  7. Chipson
                  8. Maruta

                  Azi este Miercuri.....maine dau telefon. Nu se mai inscrie nimeni....???.
                  Daca ramanem in formatia asta rezerv 9 locuri, la fumatori, cred ca va fi jos in crama sau ce e acolo. Nu mai rezerv 10 ca iar se uita ospatarii intr-o parte la noi.
                  Vali scriei pe usa de la Ridgeline, cu cheia, lui Freighter...poate isi aduce aminte...sau lasa-i un belet..lipeste-l cu super glue sa nu-l ia vantul...pe bilet.
                  Pune-ma si pe mine Florin. Ora 18,00!?

                  Comment


                  • #54
                    acum am vazut ora. 18,30. danke

                    Comment


                    • #55
                      1. Florin Cristea
                      2. ro861
                      3. WillyCR-VFAN
                      4. Cerevelu
                      5. cvl_75
                      6. RaduPetria
                      7. Chipson
                      8. Maruta
                      9. Boris

                      S-a marcat......
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                      Comment


                      • #56
                        Chipson....nu scapi, lasa-l pe Maruta, ca el n-a achizitionat recent cel mai tare CR-V din galaxie, tu ramai de baza, cel mai dotat cerevist din haita ! Florinelu, trec maine, de la munca, pe Ghica Tei sa-i reamintesc lui Freighter ca vine intalnirea...cred ca mai am un spray cu vopsea alba, merge perfect pe Ridgeline negru, stai sa-l caut !!
                        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                        Comment


                        • #57
                          Nu mai trece am vrb cu el....daca poate va veni. Deci ne-am facut de 10..in principiu

                          1. Florin Cristea
                          2. ro861
                          3. WillyCR-VFAN
                          4. Cerevelu
                          5. cvl_75
                          6. RaduPetria
                          7. Chipson
                          8. Maruta
                          9. Boris
                          10. Delphi

                          Rezerv 12 locuri...
                          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                          Comment


                          • #58
                            Rezervare Telefonica Nr. 11C, Cristea Florin , 23 Nov.2012, Orele 18:30 pana la orele 23:00, Carul cu Bere, In Crama , 12 persoane, Fumatori.
                            FLORIN CRISTEA
                            Senior Member
                            Last edited by FLORIN CRISTEA; 22-11-12, 13:23.
                            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                            Comment


                            • #59
                              E bine sa incercam sa ajungem la 18,30..unul din noi..altfel in 15 minute anuleaza rezervarea. M-au pus sa le spun si ora de plecare..cred ca 23 e suficient...oricum daca o lungim nu cred sa ne dea afara. Eu am fost in crama ..jos..e bine nu e zgomot de la muzica, nu e fum de tigara chiar daca se fumeaza, si in caz de bombardament suntem la adapost. Tel rezervari Carul cu Bere 0213137560. Retineti cifra magica 11C.Ne vedem acolo.
                              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                              Comment


                              • #60
                                Fumatori, oeah!
                                O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                                Comment

                                Working...
                                X