Intalnire HONDA CRV Polivalenta - Joi 13.05.2010 orele 18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire HONDA CRV Polivalenta - Joi 13.05.2010 orele 18

    Ce ziceti ne vedem la POLIVALENTA in saptamana 10 - 15 Mai ..una din zile dupa amiaza....dupa orele 18 sau cum va convine...???. Propuneti voi ziua si ora la mine nu-i problema. Mai schimbam o vorba doua.....
    Evident daca mai sunt si alti confrati nu neaparat CRV....nu-i problema.
    Doc
    Hondafan Member
    Last edited by Doc; 07-05-10, 21:28.
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

  • #2
    Salutare. Eu unu ma bag. Astazi merg la ora 13 la revizie la ASKO (60K) si voi avea ce povesti. Ramane sa stabilim data si ora
    Ex Oltcit Club 11R, 24-VEX ; ex Dacia Logan Laureate 1.4, 54-YAK , actual Honda CR-V 2.0, 90-TCC :evil:
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/54yak/

    Comment


    • #3
      Eventual imi fac si eu aparitia cu conditia sa nu se intersescteze intanlirea cu munca

      Comment


      • #4
        Ziceti voi ce ora....in functie de programul vostru.....
        Sa zicem ora 19 ...e ok...??? si ziua Joi....???? Ce parere aveti...???
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #5
          Gata sensei, dar sa zicem ora 18.00, joi, 13.05.2010, mi-ar face placere, barfa, cafea, diverse!
          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

          Comment


          • #6
            Eu sunt pentru......
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

            Comment


            • #7
              Da, joi la 18.00 e in regula pt mine...
              Ex Oltcit Club 11R, 24-VEX ; ex Dacia Logan Laureate 1.4, 54-YAK , actual Honda CR-V 2.0, 90-TCC :evil:
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/54yak/

              Comment


              • #8
                Intalnire HONDA CRV Polivalenta - Joi 13.05.2010 orele 18

                1. Florin Cristea
                2. 54yak
                3. Willy
                4. hcr
                5. Ryloy
                FLORIN CRISTEA
                Senior Member
                Last edited by FLORIN CRISTEA; 09-05-10, 21:12.
                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                Comment


                • #9
                  la ora 18.00 nu pot ... atunci ies de la munca ... si sunt cu munca tocmai in voluntari

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by hCr View Post
                    la ora 18.00 nu pot ... atunci ies de la munca ... si sunt cu munca tocmai in voluntari
                    19.....19,30....si Bogdan tot dupa 18 ajunge.......incepand cu 18....
                    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                    Comment


                    • #11
                      Perfect atunci ... sper sa fie liber spre berceni

                      Comment


                      • #12
                        Oricum nu plecam repede de acolo.....in caz ca nu mai ajungi ai un tel in pm unde poti sa suni....
                        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                        Comment


                        • #13
                          Pai ce, eu sa lipsesc?

                          Intalnire HONDA CRV Polivalenta - Joi 13.05.2010 orele 18

                          1. Florin Cristea
                          2. 54yak
                          3. Willy
                          4. hcr
                          5. Ryloy
                          6. Tomsky
                          2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

                          Comment


                          • #14
                            Dl Tomsky scuzati "aroganta".....mi-a scapat...
                            Mai este cineva care vine...dar va fi surpriza...
                            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                            Comment


                            • #15
                              Mai Florine, tu vrei sa il inviti pe ASIMO ! Poate asa ne mai "luminam" si noi cum e cu tehnologia HONDA !..Tomsky aduce un tort de-ala in forma de CR-V? I-am "omorat" pe toti cei carora le-am aratat acel CR-V din ciocolata, trebuie sa te iubeasca nevasta rau de tot ca sa-ti ofere asa ceva !...parcam pe platou sau in fata la restaurantul ala, Diamond, parca?!
                              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                              Comment

                              Working...
                              X