Intalnire HONDA CRV - Septembrie 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Intalnire HONDA CRV - Septembrie 2013

Avem zile de vineri in datele de : 6; 13; 20 si 27.

Cristea Florin - In principiu in oricare din datele de mai sus
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

- Cristea Florin - In principiu in oricare din datele de mai sus (6,13,20,27)
    - RaduPETRIA - 6 sau 27

Comment

- Cristea Florin - In principiu in oricare din datele de mai sus (6,13,20,27)
      - RaduPETRIA - 6 sau 27
      - ro861, negresit, in principiu la oricare din datele de vineri

Daca v-a placut zona de langa lacul Snagov, putem incerca inca o varianta tot acolo si cam in aceleasi conditii financiare (in traducere, subtire)
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

Comment

Daca ne strangem grupa mare merita sa ne deplasam si sa facem "deranj" la Snagov. Dar daca suntem 5-6 insi...mai bine facem ziua recoltei la Din Fu....ca tot e septembrie.
        Sau poate gasim o crama d'asta de profil....cu must....o pastrama....s'o lelita cu fundita ....si cu tetele in vant....sa petrecem nitel ca vechii daci...
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
          Daca ne strangem grupa mare merita sa ne deplasam si sa facem "deranj" la Snagov. Dar daca suntem 5-6 insi...mai bine facem ziua recoltei la Din Fu....ca tot e septembrie.
          Sau poate gasim o crama d'asta de profil....cu must....o pastrama....s'o lelita cu fundita ....si cu tetele in vant....sa petrecem nitel ca vechii daci...
          asa deci .....
          pe mine ma pune Florin sa citesc pe Wikipedia despre Honda Cr-v si nici nu ma numara . Vom fi 7 Florinee ...

daca imi pun gaz am oare loc in portbagaj sa mai pun si lada de bere , scuze , daca suntem doar 7 le pun in sacosa de rafie.

Comment

Tu ia mașina și vedem pe urmă cu ce trebuie să te prezinti. Da mai bine venim noi la BV si o udăm trebuie . Nu'i mai bine asa..???

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Comment

Fiind septembrie, ar merge bine undeva cu must si pastrama, deci mai spre sfarsitul lunii. Poate reeditam "revolutia" de acum 2 ani, in centru, la Hanul berarilor (parca?)

Comment

Originally posted by RaduPETRIA View Post
                Fiind septembrie, ar merge bine undeva cu must si pastrama, deci mai spre sfarsitul lunii. Poate reeditam "revolutia" de acum 2 ani, in centru, la Hanul berarilor (parca?)
                Ia vezi la postul 4.... mai sus nitel ce am zis...???

Comment

Prezent..in 20, in rest sunt la cules de prune, nuci, struguri, taiat lemne...vine toamna si arata foarte bine anul asta....propunerea lui Radu imi place, mai ales ca am ratat interceptia tura trecuta, nici a lui Florinelu' nu e rea...vedem ce se alege !
                  Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                  "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                  "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

Comment

Recapitulam :

1.Florin Cristea (6,13,20,27)
                    2.Radu PETRIA ( 6,27)
                    3.ro861 (6,13,20,27)
                    4.WillyCR-VFAN (20)

Comment

@Florin Cristea: Pai am vazut ce ai zis si eram de acord, as baga must si pastrama si eu

Comment

2.Radu PETRIA ( 6,27)
                        3.ro861 (6,13,20,27)
                        4.WillyCR-VFAN (20)
                        5.chipson78(20,27)
                        civic 2.2 5D FK3
                        CR-V 2.2 AT RE6

Comment

2.Radu PETRIA ( 6,27)
                          3.ro861 (6,13,20,27)
                          4.WillyCR-VFAN (20)
                          5.chipson78(20,27)
                          6.maruta (20)
                          CR-V RE6
                          JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
                          Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
                          Ex - ACCORD Type-R
                          Ex - DEL SOL EH6

Comment

As i see ...20 will be the day....:-)

Comment

Contati si pe mine, in orice zi din cele propuse, si in orice locatie.
                              CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T

Comment

Working...
                              X