Intalnire HONDA CRV - Iulie 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ei, da!
    Asa poze Dinutule, sa tot facem!
    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

Comment

Rasfat. Acesta este cuvantul cel mai potrivit pentru seara de vineri.
      Dupa o saptamana destul de grea pentru mine, compania selecta si locul ales de ro861 au facut sa ma simt foarte bine si va multumesc pentru primirea in randul cerevistilor, desi nu am o masina ca a dumneavoastra, domnilor.

Cateva poze:

Si, la lumina lumanarii, ne-am amintit si de prietenul nostru Willy, care nu a putut sa vina de aceasta data, dar il asteptam data viitoare cu si mai mare drag.

CR-V RE6
      JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
      Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
      Ex - ACCORD Type-R
      Ex - DEL SOL EH6

Comment

CR-V RE6
        JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
        Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
        Ex - ACCORD Type-R
        Ex - DEL SOL EH6

Comment

Aia cu Willy e FENOMENALA!!!!!!!
          CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T

Comment

Originally posted by cerevelu View Post
            Aia cu Willy e FENOMENALA!!!!!!!
            Elodia printr-e noi......
            Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

Ma bucur ca a fost o intalnire deosebita, sa va fie de bine, un regal organizat de nenea Radu, era de asteptat, sper sa repete figura...la mine neprevazutul s-a finalizat cu cimitir, am crezut ca pot sa fac minuni (prin medici), dar n-am reusit, sunt un militar batran care a vazut multe si-si revine foarte repede...sunt gata de lupta pt urmatoarele intalniri !!...maruta multumesc, arata putin paranormal, dar simpatica.....elodia,..... bine Florinelu', notam si livram nota de plata !...toate pozele sunt interesante, dar cea cu masinile e "criminala".
              Last edited by WillyCR-VFAN; 21-07-13, 08:12.
              Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
              "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
              "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

Comment

Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
                ...toate pozele sunt interesante, dar cea cu masinile e "criminala".
                Vali, din pacate Zambiloi al tau a ratat "revista de front"!

Comment

Am ajuns la baza...la urmatoarea revista de front Zambiloi va fi masina comandantului, .. !!..pana una alta a plimbat o gramada de popi, coliva, colaci, distractie totala...cand va fi cu defilare cu trupe..alta treaba !!
                  "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                  "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

Comment

Florine, esti dus! Am inghetat cateva secunde cand am vazut poza cu willy pe fond negru si cu lumanare, am crezut ca s-a dus sa vb cu Al Batran sa il convinga sa isi ia CR-V! )
                    In rest sunt tari pozele, la mine e deformata totusi nitel si da impresia ca as avea burta. Si chelie.

Comment

• Originally posted by RaduPETRIA View Post
                      Florine, esti dus! Am inghetat cateva secunde cand am vazut poza cu willy pe fond negru si cu lumanare, am crezut ca s-a dus ...
                      Esti singurul care a realizat .....poza lui Vali e de pe iPhone-ul meu...lumanarea de pe "masa"...si "operator"..Maruta....
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

• Important e ca ne-am gandit cu totii la Vali, desi a lipsit, practic a fost cu noi !
                        Mai o poza, mai un misto, asta e, altadata sa nu mai lipseasca!

Comment

• Corect ! Stim toti cum e cu neprevazutul, bun sau rau, asta e !! Sa vedem cum se potrivesc lucrurile luna viitoare, cel putin pt mine, in sfarsit, vine si vacanta, am terminat cu liceul juniorului...Florinelu' e comandant pe zona planificare, vazand si facand !!

Comment

Working...
                          X