Intalnire HONDA CRV - Mai 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire HONDA CRV - Mai 2013

    Mai fiind o luna cu ceva "evenimente" am zis sa-l deschid mai devreme pentru a avea timp mai lung pentru luarea de unei decizii. Propun ca zona de planificare jumatatea aIIa a lunii....datele de 17;24 si 31 sunt zilele de vineri.
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

  • #2
    De-acord !
    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

    Comment


    • #3
      Absolut OK !
      Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
      Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
      Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

      Comment


      • #4
        Tot Florinel cu initiativa....bravo!
        O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

        Comment


        • #5
          eu zic sa mergem pe 17 sau 24, in iunie cred ca vom fi nevoiti sa o facem mai devreme din cauza de concedii, sa nu le punem chiar una langa alta.
          unde o facem? ramanem pe din fu sau aveti alte propuneri?
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

          Comment


          • #6
            Eu ma gandesc la un 24, iar Din Fu ramane de baza, cel putin pt mine, sa vedem si alte idei !!
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • #7
              Hanul Bwerarilor? As incerca sa ajung si eu de data asta.
              '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

              NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

              Comment


              • #8
                Prezent si eu de data aceasta.
                Am ce povesti de la antipozi:
                http://s1156.photobucket.com/user/Ma...ralia/Adelaide
                http://s1156.photobucket.com/user/Ma...alia/Melbourne
                http://s1156.photobucket.com/user/Ma...stralia/Sydney
                http://s1156.photobucket.com/user/Ma...Port%20Augusta
                http://s1156.photobucket.com/user/Ma...Australia/Auto

                CR-V e:HEV
                JAZZ GD1 CVT
                Ex: CR-V RE6

                Ex: RDX TB1
                Ex: Civic FD1

                Ex - JAZZ GD1
                Ex - ACCORD Type-R
                Ex - DEL SOL EH6

                Comment


                • #9
                  Extraordinare poze! Ce ambianta, ce atmosfera!
                  O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                  Comment


                  • #10
                    Maruta, sa-ti fie de bine, multumim, ne-am mai spalat sufletele prafuite pe drumurile din Romanica !!!
                    Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                    "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                    "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                    Comment


                    • #11
                      Incerc sa vin si eu. Nu stiu exact ce program am dar fac tot posibilul sa vin.
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #12
                        @Maruta.
                        1. De ce te-ai intors..?????
                        2. De ce te-ai intors..fara o palarie...sau macar niste pene....????....
                        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                        Comment


                        • #13
                          Da, nişte pene de cangur
                          KMR
                          Super Moderator
                          Last edited by KMR; 28-04-13, 22:38.
                          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                          My cars:

                          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
                            @Maruta.
                            1. De ce te-ai intors..?????
                            2. De ce te-ai intors..fara o palarie...sau macar niste pene....????....
                            1. M-am intors pentru ca aia sunt niste prosti; dintr-o mana de infractori au ajuns sa aiba un nivel de trai prea ridicat;
                            1. M-am intors pentru ca in Australia se locuieste (numai) la casa, si-mi era dor de blocul meu comunist, unde miroase gunoiul de la ghena, se sparg tevile de apa sau se aude in fiecare sambata cum se fute vecina de deasupra. Nu as fi suportat ideea ca trebuie sa stau la casa, intr-un cartier cu multa verdeata si liniste;
                            1. M-am intors pentru ca aia nu au auzit de manele date la maxim noaptea;
                            1. M-am intors pentru ca aia nu au si nu promoveaza oamenii foarte valorosi precum de Becali, Iri, Moni, Bote, Meme (Mimi, Mumu si Momo) etc.;
                            1. M-am intors sa vad autostrada suspendata a lui Oprescu;
                            1. M-am intors sa pot participa la congresul PSD pentru a-l aplauda pe Adrian Nastase ca a iesit din puscarie. In Australia nu te aplauda nici dracu' daca iesi din puscarie pentru ca esti un hot;
                            1. M-am intors pentru ca aia nu vor nici in ruptul capului sa puna premier pe unul care a plagiat;
                            1. M-am intors pentru ca benzina era prea ieftina fata de nivelul lor de trai: 1,2-1,4 AUD/litru (o medie de 4,5 lei/litru in banii nostri);
                            1. M-am intors pentru ca nu aveam cui sa-i mai dau spaga; aia isi fac treaba lor asa cum trebuie pentru ca de-asta se duc la munca;
                            1. M-am intors pentru ca australienii au 4 orase in top 10 cele mai bune orase de locuit din lume: Melbourne, Sydney, Adelaide si Perth.
                            Acum ai inteles de ce m-am intors? De fraier.

                            2. 'Nea Florine, aveau niste palarii de statea crocodilu'n coada.

                            3. Deci, cand si unde este intalnirea cerevistilor de luna asta?
                            maruta
                            Senior Member
                            Last edited by maruta; 29-04-13, 11:35.
                            CR-V e:HEV
                            JAZZ GD1 CVT
                            Ex: CR-V RE6

                            Ex: RDX TB1
                            Ex: Civic FD1

                            Ex - JAZZ GD1
                            Ex - ACCORD Type-R
                            Ex - DEL SOL EH6

                            Comment


                            • #15
                              1. Am un var care traieste acolo de mai bine de 10-12 ani...si traieste bine....mai bine decat merita. Cunosc conditiile din povestirile lui..de aceea te-am si intrebat...
                              2. Palariile lor le stiu am si eu cateva 3 sau 4 "JACARU"...
                              3. Poate data viitoare te gandesti mai bine inainte sa pui piciorul pe scara avionului...
                              3. Urmeaza sa stabilim data....
                              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                              Comment

                              Working...
                              X