Intalniri nocturne - vinerea la....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri nocturne - vinerea la....

    Avand in vedere ca de un an si ceva nu se mai fac astfel de intalniri cred ca e cazul sa incepem din nou socializarea.....live, nu doar la clape. Veniti si voi cu sugestii. Unde vreti sa le facem? Pana gasim ceva stabil propun Casa Poporului. Intre timp eu ma gandesc la o noua locatie, ferita de plebe si cu o priveliste buna.
    '01 Honda Civic Type R EP3

  • #2
    Vinerea nu sunt si cei de la Seat acolo ?
    The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
    https://www.instagram.com/iamrusu/

    Comment


    • #3
      Ba da, dar parcarea e imensa.
      '01 Honda Civic Type R EP3

      Comment


      • #4
        Eu stiu ca parcarea e imensa, dar la fel stiu ca au mai fost prin alte dati discutii (nu intra Honda si Seat, ci alte cluburi) .
        Nu am nimic impotriva, sounds good to me.
        The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
        https://www.instagram.com/iamrusu/

        Comment


        • #5
          E provizoriu, trebuie sa gasim ceva, e penibil. Erau chiar tari intalnirile. E pacat sa nu le reluam.
          '01 Honda Civic Type R EP3

          Comment


          • #6
            I'm in.
            Vinerea asta se baga cineva?
            Si pe la ce ora se obisnuia sa fie intalnirea?

            Sent from my Absolut bottle.
            The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
            https://www.instagram.com/iamrusu/

            Comment


            • #7
              Numai sa nu fie inchisa parcarea ca in ultima vreme numai asa e: targ imobiliar, targ de pescuit, auto moto salon, concerte etc. In WE e mai mereu inchisa.
              '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

              Comment


              • #8
                Mai e parcarea aia din rond la Decebal sau cea de la Juniorul.
                '01 Honda Civic Type R EP3

                Comment


                • #9
                  Parcarea de la Palatul Parlamentului este ocupata, din ce am observat eu azi dimineata (mai exact era sa ma infig in masinile unor nesimtiti parcate pe ultima banda din rond).
                  La cum arata locul, nu cred ca aveau de gand sa stranga nimic azi (ma refer la portiunea de parcare dinspre Min Finante, in partea opusa nu am reusit sa vad mare lucru, eram pe graba)
                  Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                  Comment


                  • #10
                    E ocupata parcarea de saptamani bune, se tin lant evenimente acolo. Nu e vina "nesimtitilor" aia care parcheaza aiurea din pacate... Ci a celor care aproba astfel de evenimente, unul dupa altul, intr-o zona plina de ministere, institutii etc. Nu stiu ce au in cap cand fac asta, in conditiile in care, intr-o zi normala parcarea aia e plina ochi de masini, unde or zice ei ca le parcheaza lumea dupa, nu stiu...
                    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                    Comment


                    • #11
                      In spatele tribunalului, vis-a-vis de biblioteca nationala, sau la farfurie la Carol?

                      Comment


                      • #12
                        Bun. Atunci provizoriu avem aceste 2 locatii. In spatele tribunalului(poza2) sau in rond la Decebal (poza1)
                        Attached Files
                        '01 Honda Civic Type R EP3

                        Comment


                        • #13
                          Cea din rond s-ar putea sa fie ocupata de cei care stau in zona. Dar vedem diseara. Oricum facem 3 minute intre ele.

                          Comment


                          • #14
                            Atunci ramane diseara la ora 21:00 la Juniorul aka In spate la Tribunalul Bucuresti??
                            '01 Honda Civic Type R EP3

                            Comment


                            • #15
                              Eu unul merg.

                              1. VladTNS
                              2.
                              '01 Honda Civic Type R EP3

                              Comment

                              Working...
                              X