Intalniri la Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    A fost cred cea mai reusita intalnire de pana acum!
    Ii multumim lui Doc pentru prezenta si pentru micul "test" gratuit(care mi-a dat de gandit in legatura cu softarea masinii!)si bineinteles pentru poze!
    "The Beast"-RRR
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/typerrr/

    Comment


    • #77
      Cu placere. Vezi ca in poze ai fost surprins de aparatul foto depasind coloana.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • #78
        frumos!!!!nu mam suparat stai linistit era un bun ex)!!te mai ast la bv !!!ai nr ma suni si ne vdm!!!ms pt poze

        Comment


        • #79
          Pai o sa vin cat de curand. Trebuie sa fac un test de drum cu Del Sol-ul restaurat.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #80
            te asteptam cu mare drag
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/calin81/
            H22A, EXEDY stage3 clutch, FIDANZA flywheel, AEM V2 induction kit, JAPSPEED exhaust, SPOON ECU chip, TEIN springs, BREMBO grooved discs, NGK Iridium, MAGNECOR KV85 COMPETITION wires, OBX short shifter, ROTA GRID RACING wheels, TOYO PROXES tyres

            Comment


            • #81
              Data viitoare o sa ard si io gazu pana la BV, mi-e dor de un drum mai lung pe caldurica
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

              Comment


              • #82
                sa inteleg ca o punem de-o spontana la bv? se pare ca vine totusi vremea frumoasa, deci i'm in
                Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
                Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
                ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

                Comment


                • #83
                  Dati de stire mai din timp ca ne adunam mai multi
                  ....

                  Comment


                  • #84
                    Cat de curand. Mai trebuie sa montez scaunele in DelSol, sa fac ITP-ul, sa cumpar gume vara si sa ii fac asigurare.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Doc View Post
                      Cu placere. Vezi ca in poze ai fost surprins de aparatul foto depasind coloana.
                      Masina mi-a fost furata in timpul intalnirii,nu eram eu la volan)
                      Photoshop-ul asta la ce duce
                      In orice caz frumoase pozele,la fel si intalnirea,iar de cate ori ai treaba prin BV da un semn si sigur ne vom face timp pentru o scurta intalnire "Hondarii" din Brasov!
                      "The Beast"-RRR
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/typerrr/

                      Comment


                      • #86
                        bravo baieti...data viitoare sper sa fiu pe faza si sa vin si eu ...
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/ovidiutaras/

                        Comment


                        • #87
                          Pai sa fii ca poate venim mai multi de la Bucuresti. O sa am grija sa anunt din timp, pe mail venirea la Brasov ca sa nu va iau iar prin surprindere.
                          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                          Comment


                          • #88
                            in primul rand va salut pe toti cei din brasov si sper ca la urmatoarea intalnire sa fiu prezent cu noua achizitie:crx del sol,1.6 vtec.sper sa ne vedem cat de curand,mai ales ca am unele curiozitati referitor la masina mea(nu am mai avut japoneze inafara de o toyota camry care nu s-a defectat niciodata).o zii buna tuturor
                            A dracului donme ce ți-e si cu poluarea asta!Deunăzi desfac o conserva și inăuntru ce să vezi: plin de ulei si pești morți!

                            Comment


                            • #89
                              Felicitari pentru achizitie
                              Poate daca e cald si frumos weekendu viitor face o iesire ce ziceti?
                              2017 DACIA Sandero stepway 0.9Tce + easy r
                              EX-2007 CIVIC 1,8 I-VTEC 140CP

                              Comment


                              • #90
                                In seara asta: Noaptea muzeelor la castelul Bran! merge careva?

                                Comment

                                Working...
                                X