Hondari in Baia Mare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hondari in Baia Mare

    Dintre hondarii baimareni care survoleaza pe aici, poate ne vedem sambata undeva, poate ne primeste merlin la ei in curte, vorbesc cu Raducu azi si cu sefa lui, poate schimbam putin din experientele avute (avand speranta ca masina vine azi cel tarziu maine), si ma indrumati si pe mine pe noul drum de hondar.

    pana una alta...
    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

  • #2
    Vezi ca ai postat gresit. La restul tarii cred ca era bine. Aici sunt discutii despre intalniri nationale.
    Bafta cu recrutarea Hondarilor.
    Accord 2009 2.4 M/T White Pearl ex Accord 2009 2.4 A/t Black Pearl
    http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=193

    Comment


    • #3
      iuuuuiiii , oai iar ma arde Ticker scuze fratilor, daca poate cineva sa ma ajute sa-l mute.

      Multumesc mult!

      pana una alta..
      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

      Comment


      • #4
        pfoai nu sunt honde in baia mare ... se pare ca spiritul la noi in maramu e departe de tot de ceea ce am intalnit in alte zone... raman cu cea de toamna...

        pånå una alta...
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • #5
          hai ca o sa incep sa blitzez hondari si pun si steguletu de la Albac la luneta din spate sper sa-mi iasa stikere faine cu www.hondafan.ro primesc ceva idei ? si in ceea ce priveste Baia Mare toti au in cap VW, BMW si aia mai cu bani Audi ○○○○ ... asta e spiritu de turma ce sa faci ...
          editat sa fie pe marca ™

          Pånå una alta...
          Rav
          Last nick: bastircar
          Last edited by Rav; 11-09-09, 09:36.
          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

          Comment


          • #6
            Mai smechere, tu spui Audy ca sa dezmierzi Audi-ul pe care-l stim noi? Inseamna ca nu esti hondar adevarat. Te-am prins, cartita!

            Comment


            • #7
              avem pe forum un Type R FN2 din Baia Mare sigur
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • #8
                azi m-a depasit un hondar (cu1-alb) si in spatele meu era un accord de prin 2000 cu numere de Polonia, a trecut meseriasu in viteza ... asta era pe la 10 dimineatza ulterior in jur de ora 4 alt hondar cu1 buran de aceasta data am stat asa putintel in povesti - cipri daca citesti baga si tu pe aici - maine nu sunt plecat astfel poate amanam pe saptamana viitoare se pare ca si Merlin are in plan sa inchege comunitatea honda maramureseana... as aca va rog incurajatii poate se leaga ceva who knows...

                Pånå una alta ...
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #9
                  Si civicuta mea e baimareanca!
                  Honda Civic 5D Executive '07 / 1.8 - iVTEC - 140 HP / Nighthawk Black Pearl
                  http://www.hondafan.ro/forum/album.php?u=3169

                  Comment


                  • #10
                    si eu tot in Baia Mare am fost pana acu' o saptamana....
                    am un CTR EP3 negru

                    Comment


                    • #11
                      of of mai mai ... poate se mai aduna lume pana acum sunt aprox 4 persoane care au honda in sau din baia mare, incet incet se aduna ...

                      astept vesti!!!

                      Pånå una alta...
                      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                      Comment


                      • #12
                        vinerea trecuta la spalatorila StarWash am mai cunoscut un baiat cu un Accord albastru, impecabil

                        Comment


                        • #13
                          pfoai facea polish .. si eu am stat in povesti cu el ... asa pe la ora inchiderii Tibi, mi-am dus la chimic ravu - deja e istorie - ii trecuse cainele pe masina si cu 2 saptamanai innainte o scosese de la polish... mai intra pe aici zicea din cand in cand sa vad cand? eu il astept si pe Cipri (sper ca am retinut bine - daca nu dau mielu!) - din pacate el pe langa job mai are si serviciu acasa (e tatic) asa ca sa speram ca o sa prinda o sfarama de libertate sa ne prezinte putintel si el acordul

                          Pånå una alta... Va astept sa ma bruscati pe aici!!!!!
                          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                          Comment


                          • #14
                            deci 1 singur baimarean activ, si el plecat din tara ...
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #15
                              ocazional ajung in bm (parintii prietenei mele...) prin weekenduri de obicei, poate ne intersectam vre-o data
                              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                              Comment

                              Working...
                              X