Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yeap ,eu sunt
    2006 Honda Accord 2.0 ES MT
    2007 Suzuki Swift Sport
    2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

    Comment


    • vazut de dimineata una bucata civic sedan argintiu pe la pasajul Lujerului anyone from here?
      My way....my Honda !!!!

      Comment


      • ...si era sa uit...una bucata civic 5d rosu...cu nr de GR... pe Masina de Paine (Obor)
        '18 BMW X1 18xd
        '15 BMW i3 range extender
        ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

        Comment


        • Ce denumiri de strazi aveti dom'ne :lol:
          Vtec Junkie B16a2.

          Comment


          • vreau si eu doua stickere...

            Comment


            • Tocmai ce l-am vazut pe Bogdan pe Barbu Vacarescu , si vb la telefon in timp ce conducea [-X :lol: , dar nu mai spun la nimeni :-$
              2006 Honda Accord 2.0 ES MT
              2007 Suzuki Swift Sport
              2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

              Comment


              • Eu era sa dau astazi peste el si nu m-a vazut, ieri la fel am trecut unul pe langa altul...nu prea este atent in trafic.
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • Intalnire de gradul III cu un Civic rosu pe la biserica Silvestru, normal flashuri, ne-am dat prioritate.. =D>
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • Am vazut astazi in oras ( Timisoara ) un civic negru 3/5 usi,IS xx EKO parca.E cineva de pe forum ?
                    Vtec Junkie B16a2.

                    Comment


                    • Astazi pe Iuliu maniu (dupa amiaza) George Vintila(sia lasat plete) in CTR`ul lui negru... cred ca pleca spre pitesti...

                      Comment


                      • Azi pe la 18:30 pe Calea Calarasi un Civic rosu de la ASKO.

                        Comment


                        • m-ati innebunit cu stickerele astea, ce e asta, organizatie franc masonica? :lol: cum pun si eu mana pe niste stickere?. sa vad daca ma lasa inima sa le pun pe undeva....still inlove with the car, ma opresc sa ma uit la ea dupa ce o parchez si inainte sa ma sui si ma gandesc ce masina am!!!! nu-mi vine sa cred ca e a mea. vad ca sunt din ce in ce mai multe pe strada, ma bucur .... insa in ultimul timp nu mai vad aceeasi bunavointa din partea posesorilor, nu tu zambete, nu tu flashuri...pacat
                          still alive, ca am vazut ca va intebati acum vreo 2 pagini, postez mai rar ca nu am noutati, viata de "cuplu" e smooth si plina de satisfactii :wink:
                          '07 honda civic 5D 1.8 i-shift- galaxy grey

                          Comment


                          • Asta se intampla inevitabil cand se inmultesc posesorii.
                            Imi aduc aminte cu placere de vremea cand numaram motociclistii pe degete si ne salutam toti intre noi...astazi daca o mai fac jumatate ar fi ok...
                            If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                            2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                            ex - 1986 Honda MT5
                            ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                            ex - 2001 Honda Civic Type-R
                            ex - 2007 Honda Jazz

                            Comment


                            • Originally posted by Doc
                              Eu era sa dau astazi peste el si nu m-a vazut, ieri la fel am trecut unul pe langa altul...nu prea este atent in trafic.
                              Bre, eu am vedere anticipativa, nu ma uit in jur, ci vad doar calea de scapare sa pot sa-i dau blana... 8)

                              Comment


                              • daca era gry cu nr 123 si niste "borbet black" :wink: el e :P
                                ex CL7 AT 2006
                                CN1 Sport 2005
                                KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                                "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                                Comment

                                Working...
                                X