Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eh... eu le-am pierdut sirul Accordurile deja nu le mai numar, ma rezum la Civicurile Sedan si Hatch pe care le vad (ieri 2 Sedanuri - negru si argintiu - si 1 Hatch - negru, in cursul unei plimbari de vre-o ora prin oras)
    2006 Accord CL7 2.0 MT

    Comment


    • #62
      un civic 5D gri alabaster, la semafor str.Caraiman - Calea Grivitei.
      e deja al 2-lea gri care-l vad prin Buc ... si eu care credeam ca o sa fiu singurul
      '18 BMW X1 18xd
      '15 BMW i3 range extender
      ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

      Comment


      • #63
        Langa parcul circului sunt mai multe honde cu acelasi proprietar,iar pe ghica mai e un parc de honde .

        Comment


        • #64
          Ma oftic!...Eu, in Sibiu, nu vad decat CR-V-uri, modelul vechi....
          '04 CIVIC 5D 1.6 VTEC (EU8), alabaster silver
          ex '08 FR-V 2.2 Executive, sparkle grey
          ex '07 Civic 5D 1.8 M/T Executive, neagra
          CONVERSE pe http://www.frogs.ro

          Comment


          • #65
            Asa e ... au inceput sa apara din ce in ce mai multe Honde pe strada.

            De dimineata m-am intalnit cu dl. AlinD. si Civic-ul de test drive de la Asko. N-am prea avut timp sa reactionez asa ca il salut aici.

            EDIT: si ieri l-am vazut...pe pod la Giulesti.
            '07 Civic 1.8 M/T Sport Roºu

            Comment


            • #66
              .................................................. .................. :lol:
              ex CL7 AT 2006
              CN1 Sport 2005
              KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

              "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

              Comment


              • #67
                Originally posted by mikk
                Langa parcul circului sunt mai multe honde cu acelasi proprietar,iar pe ghica mai e un parc de honde .
                Stai prin zona ? Sunt cele doua (accord si civic) parcate pe "malul" parcului. Probabil proprietarul sta pe Keppler.
                Mai e un civic 5d gri pe pastorului (LFL parca).
                OMG ! Acum imi dau seama, sunt mai multe decat VW-urile !
                Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                Comment


                • #68
                  In zona unde stau eu sunt parcate 2 accord-uri model 2005, al meu si de curand a aparut un civic 5D. Nu le iau in considerare pe cele vazute rar :lol:
                  Accord 2.0 LS

                  Comment


                  • #69
                    Azi m-am intalnit cu un Jazz verzui aproape in mijlocul campului, pe langa granita cu R. Moldova. Nu imi dau seama ce cauta acolo, pe campi
                    I-am multumit zambind ca m-a lasat sa trec primul, "drumul" fiind foarte ingust :roll:
                    Ex '06 Accord 2.0 LS/MT
                    Momentan fara H

                    Comment


                    • #70
                      azi... (ora aprox 23:00) cred ca l-am vazut pe Bogdan(CTR) pe la lujerului cu masina.... asa e Bogdane? eram intr-o dacie vroiam sa te provoc.. dar ai luat-o prin alta parte..:d

                      Comment


                      • #71
                        Eu eram, ma dusesem sa dau o tura pe la o locatie surpriza, pe care o vom anunta peste o luna (Vale46 stie ).

                        Comment


                        • #72
                          Si eu stiu...

                          Vazut una bucata Accord cu grila TYPE-S la Rompetrol Dristor.
                          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                          Comment


                          • #73
                            Cine era azi cu un CTR EP3 rosu la romana la 2? Bogdan?
                            '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                            '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

                            Comment


                            • #74
                              Aseara pe la 18.10 a trecut pe Sf. Lazar un Civic berlina negru................cool!
                              Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                              ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Lith
                                Cine era azi cu un CTR EP3 rosu la romana la 2? Bogdan?
                                Hmm, Romana, 2...doesn't ring any bell... :roll:

                                Comment

                                Working...
                                X