Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da ce schmibari a facut la motor de l-a dus spre 400 de cai ?
    Pe cale normal aspirat sau supralimentat ?
    Parca stock are in jur de 240 ?

    Comment


    • #47
      Originally posted by Ati
      Le-am admirat si eu pe toate sambata, pentru 400 de cai am inteles ca trebuie sa mai investeasca putin in S2000
      yo am vb personal cu el.. el atat mia spus ca are.. a spus ca luato de noua si inca vreo 40 de mii bagati in tuning..

      Comment


      • #48
        Originally posted by dinoc
        Da ce schmibari a facut la motor de l-a dus spre 400 de cai ?
        Pe cale normal aspirat sau supralimentat ?
        Parca stock are in jur de 240 ?
        are supercharger (supraalimentare, dar mie imi parea mai mult ca un TURBO cand am vazut capota deskisa..) stock are 241...

        Comment


        • #49
          Compresor are, si masina a fost modificata la Mugen in Germania

          Comment


          • #50
            Azi dupa ora 14 am pus un pliant Amvic la un Accord ( 124136 ) cu sticker HondaFan in parcarea de pe 7 nov, in spatele bisericii pe stil vechi. Sper sa nu ma injure proprietarul
            Multumesc!
            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
            ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

            Comment


            • #51
              salutare la toata lumea.
              e prima data cand postez aici dar citesc de ceva timp pe acest forum. am de gand sa achizitionez in vara acestui an o Honda Civic 5D si documentandu-ma pe internet am ajuns aici. Am postat la intalniri pentru ca aproape zilnic trec pe langa parcul Carol si imi rup gatul dupa un Civic parcat pe o straduta pe-acolo. Eram curios daca proprietarul e printre voi.

              Comment


              • #52
                M-a depasit azi un Civic sedan albastru de prin 98-99, 11207 parca, cu stiker. Eu nu eram cu masina cu sticker ca ne salutam sigur
                Ex '06 Accord 2.0 LS/MT
                Momentan fara H

                Comment


                • #53
                  OK...Sa incepem...
                  Am vazut un CTR rosu acum 2 zile in fata parcului Titanii, pe strada mea (Istriei) au aparut un 2007 Civic HB 5d argintiu, asta cu ceva vreme in urma...acum nu-l mai vad...si de vreo saptamana a aparut un 2007 Civic Sedan negru sau bleu-marin.
                  Astazi dupa ce am mai facut 500Km cu motocicleta, la intoarcere m-am intalnit cu Doc.
                  If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                  2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                  ex - 1986 Honda MT5
                  ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                  ex - 2001 Honda Civic Type-R
                  ex - 2007 Honda Jazz

                  Comment


                  • #54
                    salutare, am vazut astazi o honda acord neagra 2.4 lovita in spate, undeva pe langa cismigiu
                    intrebare1: cum ai lasat sa se intample asta?
                    intrebare2: pai ne salutam doar daca avem stickere?!! ... eu salut pe toata lumea care imi arunca o privire si are honda
                    hai, salutare la toti hondari!
                    2.0 i-VTEC 155cp 2006 A/T

                    Comment


                    • #55
                      Si cine are un Accord argintiu cu stickere Hondafan parcat de foarte multe ori pe langa Lukoil-ul de la Ghica Tei?
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • #56
                        Eu
                        2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                        2007 Suzuki Swift Sport
                        2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                        Comment


                        • #57
                          Aha. Imi pare bine de cunostinta. Iti salut masina foarte des
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • #58
                            Sper ca raspunde ca am invatat-o sa fie politicoasa :lol: .
                            De la un timp am observat mai multe Honde in zona . Ma rog si poate pt ca traseul multora de la HTR trece pe acolo
                            2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                            2007 Suzuki Swift Sport
                            2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                            Comment


                            • #59
                              Aha, Gandalf, aia e masina ta?
                              Eu sunt parcat pe Zambilelor tot in Tei. Aici in tei se pare ca e fief Honda. Mai e un Accord pe laga parcul Circului, si tot acolo era pe vremuri parcat si un Civic, modelul anterior.

                              Faza tare e alta. Am fost imediat dupa Paste la o pastravarie langa Sibiu, destul de ferit, in munte, si cand am ajuns acolo erau deja in parcare un alt Accord si un Civic nou.

                              Pe drumul spre acel loc, pe varianta prin Gaesti spre Pitesti m-am salutat din faruri cu un Civic negru.

                              Nu stiu cine era da asta a fost impulsul si omul a raspuns.

                              "Ethics. That's always so inconvenient."
                              Cal Lightman

                              Comment


                              • #60
                                Yeap , multe Honde in zona , accordu sport argintiu 2005 , civic sedan bej ( pe langa accordu mai sus mentionat ) , civic 5D negru pe langa facultatea de constr , de curand am vazut in parcarea de langa luk oil un accord 2007 2.0 LS gri inchis , vandut de asko ( sau cel putin de la ei era suportul de numar ) , plus ca vad aproape in fiecare zi un accord 2.4 albastru 2005 . Nu scap nici una :wink:
                                2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                                2007 Suzuki Swift Sport
                                2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                                Comment

                                Working...
                                X