Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Asa, asa!
    Da´ stai sa vezi ca eu ii stiu pe unii de pe aici carora nu le "sufera" decat Casa Poporului!!!!
    Concluzie: astía ori sunt fani Basescu and co. ori chiar le trebuie o parcare asa mare. :lol:
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #32
      ieri am avut o mini intalnire spontana cu bogdanctr si baietii de la asko nu uita bogdane sa ma suni cu civicul ala
      Most sports require only one ball, motorsport requires two...

      "how to make it in zi undistry or life"

      Comment


      • #33
        Puteai sa zici mai simplu, baietii de la Asko. :wink:
        Nu te uit.

        Comment


        • #34
          Cu cine m-am intersectat azi dimineata?
          Sigur e cineva de pe forum, ca m-a flashuit. Sorry, man, dar chiar eram grabit. ops:
          Banuiesc ca era Cristi, el sta in zona mea, dar nu sunt sigur...mai sunt vreo 2 Accorduri pe-acolo.
          Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
          Echipare TE Plus

          Comment


          • #35
            :minigun: Poate cu nevasta-mea :lol: . Ea a mers azi cu Accordul.
            Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
            Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

            Comment


            • #36
              Sa stii ca ea a salutat prima, in cazul asta. :P
              Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
              Echipare TE Plus

              Comment


              • #37
                Azi m-am intalnit "spontan" cu Adytzu, Cryo,Dan, Florin si Razvan.P dar vremea nu a tinut cu noi ...., asa ca am mers la masa :lol:

                Comment


                • #38
                  vre-o 5 honde si-un subaru... deja incepuse lumea sa caste putin ochii :lol:

                  Cred ca s-au obisnuit sa dea o tura duminica pe la Palat, ca iar se aduna aia cu hyundai-urile... mai nou, incepe sa apara si un Ssang Yong cu ele :lol:
                  2006 Accord CL7 2.0 MT

                  Comment


                  • #39
                    Multumesc mult pt. primirea facuta. Se adevereste inca o data ca moldovenii sunt gazde primitoare. Asa cum a zis si ATI, pacat ca vremea nu a tinut cu noi. Desi era soare, batea un vant de-ti taia rasuflarea. Dar masa a fost super...mai aveam un pic si adormeam la volan.
                    Apropo...la iesirea din Targu Frumos era un accident urat de tot. Vreo 4 masini implicate, din care una rasturnata cu rotile-n sus si alte 2 busite rau de tot.
                    Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
                    Echipare TE Plus

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by adytzu
                      Sa stii ca ea a salutat prima, in cazul asta. :P
                      Glumeam.

                      Am intrebat-o oricum, nu era ea. Nici nu stia ca n-ai luat honda :wink:
                      Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
                      Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

                      Comment


                      • #41
                        poate maine o comitem din nou :lol: e si doc...asa au sa sa se intalneasca .........el cu dan :tfrag: poate maine tine vremea....."da sau inmultit hyundai-urile astea....." :lol:
                        ex CL7 AT 2006
                        CN1 Sport 2005
                        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                        Comment


                        • #42
                          Sper ca nu pica prost mesajul meu.Azi in Iasi, pe Bdul Independentei, am asteptat-o pe mamy meu sa iasa de la spital si...........timp de 30-40 de minute au trecut, in ambele sensuri:

                          - 3 CR-V uri , model vechi
                          - 2-3 Civic noi, dintre care unul negru.....
                          - 4-5 Accorduri................

                          Pacat ca numai vreo 2 aveau stickere Hondafan. La mai mare :P
                          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                          Comment


                          • #43
                            Astazi, am vazut CTR-ul lui STI la Salonul de Tuning. Si mai era un CTR in parcare. Tot la salon era si un Civic HB 2 usi din perioada 91-95 super arannjat, tunat si dichisit.
                            If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                            2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                            ex - 1986 Honda MT5
                            ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                            ex - 2001 Honda Civic Type-R
                            ex - 2007 Honda Jazz

                            Comment


                            • #44
                              da.. miam clatit si eu ochi... si cu s2000`ul lu gutza jr... chiar am apucat sa stau de vb cu el...are deocamdata "doar" 400 de ponei :d ( 40.000 E bagati in tuning )

                              Comment


                              • #45
                                Le-am admirat si eu pe toate sambata, pentru 400 de cai am inteles ca trebuie sa mai investeasca putin in S2000

                                Comment

                                Working...
                                X