ASIMO in Romania

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• fanete
    replied
    Originally posted by Alicia View Post
    Frumos, impresionant, interesant, emotionant. O initiativa de nota 10, pusa in aplicare tot de nota 10.
    Absolut indentice sunt si impresiile mele.

Vreau sa mai adaug si faptul ca CRZ-ul mi-a placut enorm!

Multumesc Hondafan care m-a anuntat de acest eveniment.

Stefan

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Am trimis la HTR un e-mail prin care am mulţumit pentru organizare şi pentru oportunitatea de a-l vedea pe ASIMO.
    Şi HTR le mulţumeşte tuturor membrilor forumului care au fost la acest eveniment.

Aşteptăm şi alte evenimente la fel de reuşite.

Leave a comment:

• Alicia
    replied
    Frumos, impresionant, interesant, emotionant. O initiativa de nota 10, pusa in aplicare tot de nota 10.

Leave a comment:

• hondatu
    replied
    Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
    Foarte important la aceasta manifestare-surpriza si bucuria copiilor, baiatul meu a vazut caseta de zece ori, inca nu-i vine sa creada, a inceput sa citeasca pe Net si nu numai tot ce este legat de roboti, poate acesti copii vor scoate din mocirla, peste ani, tarisoara asta !
    Asta e si una din idei atunci cand Honda organizeaza saptamanal in Japonia astfel de intalniri, ASIMO si copii alaturi de un FCX si anume faptul de a le prezenta acel viitor.

Ma bucur enorm ca in sfarsit o astfel de poza a fost facut si in Romania:

http://hondafan.etp.ro/gallery/v/dun..._1746.JPG.html

Ma bucur ca ASIMO (si Honda) au gasit Romania pe harta lumii si chiar daca va dura ceva vreme pana cand va reveni, sunt sigur ca va reveni.

Chiar si fara a fi avut de a face cu acest eveniment:
    MULTUMIM HTRO, ASKO si MARUTA!

Leave a comment:

• ramm
    replied
    YouTube - Asimo

Foarte tare robotelul asta!

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Foarte important la aceasta manifestare-surpriza si bucuria copiilor, baiatul meu a vazut caseta de zece ori, inca nu-i vine sa creada, a inceput sa citeasca pe Net si nu numai tot ce este legat de roboti, poate acesti copii vor scoate din mocirla, peste ani, tarisoara asta !

Leave a comment:

• Alina_Jazz
    replied
    foarte frumos! am ramas impresionata.

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Multumiri si felicitari HTR, ASKO, MARUTA si ASIMO, totul impecabil, fara "taranoi", cel putin, sambata, ora 10.00, sper, ca nu peste mult timp, ASIMO sa fie greu de deosebit de ceilalti oameni,..pacat ca tarisoara asta a noastra e departe rau de tot de Japonia si la propriu si la figurat...si noroc ca exista HONDA si, implicit, "spiritul" japonez si pe meleagurile astea!

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    A fost un show interesant si vreau sa aduc multumiri atat celor de la ASKO, de la HTR, cat si lui Maruta pentru eforturile depuse.

Poze cu Asimo si CRZ-ul, aici: http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Delphi/Asimo/

LE: ASIMO e un robotel simpatic
    Last edited by Delphi; 16-05-10, 18:03.

Leave a comment:

• zagado26
    replied
    Felicitari celor implicati!
    Multumiri Maruta, Asko, HTR si nu in ultimul rand echipei ASIMO!
    Ma bucur ca ne-am revazut chiar daca pentru putin timp gratie acestui adevarat eveniment si ne-am simtit din nou o familie.

Leave a comment:

• oViDiU
    replied
    Foarte frumos spectacol. Felicitari Asko si HTR pt efortul depus.
    Cateva foto si de la mine http://hondafan.etp.ro/gallery/v/oViDiU/Asimo/

Leave a comment:

• Wagner
    replied
    Genu' asta de marlani pot fi intalniti pe la toate evenimentele... Am vazut atatia, ca nici macar scarba nu imi mai este.
    Totusi, la acest eveniment (ASIMO), partile bune au compensat total partile mai putin placute. Am plecat de acolo cu un mare zambet pe fata.

Leave a comment:

• sasser
    replied
    foarte interesant si bine organizat showul ! multumesc maruta , asko , si companiei honda pentru realizarea lui asimo partile bune un deliciu ....dar cum la noi in romania se practica taransimul in masa ,nu au putut trece neobservati taranii urbani , care cum au intrat pe usa showroomului s-au repezit in barul acela cu bunatati si s-au imbuibat ca la carte , nu cumva sa piarda showul cu asimo cu burtile goale , defapt am impresia ca venisera numai pentru bufet (nici o treaba cu asimo ,sau vreo legatura cu brandul honda) acest gen de persoane imi provoaca scarba !!in rest organizare nota 10 si totul executat ca la carte

Leave a comment:

• dungatu
    replied
    Am pus si eu cateva poze.
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/dungatu/asimo/

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Foarte interesant show-ul.
    Mă bucur că am avut şi eu o mică, mică contribuţie īn a-i ajuta pe cāţiva colegi de forum să participe şi pe mulţi i-am văzut īncāntaţi.

Mulţumim HTR, Asko şi echipei ASIMO pentru organizare. Ştiu că toată lumea a depus un efort foarte mare pentru ca totul să iasă bine atāt cu ASIMO cāt şi cu concursul GreenChallenge.

Cāteva fotografii: http://picasaweb.google.ro/maruta.ho...eat=directlink

Leave a comment:

Working...
X