ASIMO in Romania

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• sasser
    replied
    Originally posted by maruta View Post
    Sper să reuşească toată lumea care s-a înscris pe liste.
    Scriu postul ăsta doar aşa...să dau un up la thread.

PS: cine întâmpină probleme, să nu ezite să mă contacteze.
    am impresia ca am rezervat de doua ori !! ca am primit doua mailuri de confirmare !! pe 15 la 12
    sper sa nu fie probleme !!

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Sper să reuşească toată lumea care s-a înscris pe liste.
    Scriu postul ăsta doar aşa...să dau un up la thread.

PS: cine întâmpină probleme, să nu ezite să mă contacteze.

Leave a comment:

• dungatu
    replied
    Gata,m-am inscris,a fost simplu,am primit si mailul de confirmare pentru 2 persoane.

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Au început înscrierile!
    Aveţi pe PM câteva ponturi.
    O înscriere reprezintă o invitaţie pentru 2 persoane şi va apărea în mailul de confirmare.
    Succes!

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Mi-ar fi de mare ajutor dacă mi-aţi trimite pe PM data şi ora la care preferaţi să participaţi.

15 mai: 10:00; 12:00; 14:00.
    16 mai: 9:30; 11:00; 13:30; 15:00; 16:30.

Mulţumesc!
    Le mulţumesc celor care s-au obosit să-mi trimită preferinţa lor. Mai aştept şi de la ceilalţi.

Leave a comment:

• fanete
    replied
    Originally posted by Xander View Post
    Chiar nu gasim un loc pentru un membru asa vechi precum Fanete care a ratat inscrierea cu cateva ore?
    Multumesc frumos de apreciere si sustinere

Sper sa fiu si eu pe lista intr-un final...
    Daca se poate, as dori sambata la ora 12.00.

Multumesc.

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Mi-ar fi de mare ajutor dacă mi-aţi trimite pe PM data şi ora la care preferaţi să participaţi.

15 mai: 10:00; 12:00; 14:00.
    16 mai: 9:30; 11:00; 13:30; 15:00; 16:30.

Mulţumesc!

Leave a comment:

• sasser
    replied
    Eu voi fi foarte uşor de recunoscut: o să-mi pun la pălărie o pană de crocodil australian şi mă dau jos de pe cal numai pe partea dreaptă, nu ca ceilalţi pe stânga.

LE: dacă primesc de la toţi (pe PM) confirmarea cu data şi ora, vă pot trimite la fiecare un PM cu membrii cu care vă puteţi întâlni.

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Originally posted by dare50 View Post
    da, ma bucur ca ati elucidat misterul celui de-al doilea post al meu, astept cu nerabdare sa fiu sunat ptr confirmare

eu nu cunosc personal membrii forumului, ar fi interesant sa putem fi identificati cumva
    Eu voi fi foarte uşor de recunoscut: o să-mi pun la pălărie o pană de crocodil australian şi mă dau jos de pe cal numai pe partea dreaptă, nu ca ceilalţi pe stânga.

LE: dacă primesc de la toţi (pe PM) confirmarea cu data şi ora, vă pot trimite la fiecare un PM cu membrii cu care vă puteţi întâlni.
    Last edited by maruta; 09-05-10, 11:35.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Eu am confirmat ( sunat de la Asko) pentru duminica dimineata, la 9:30.

Leave a comment:

• dare50
    replied
    da, ma bucur ca ati elucidat misterul celui de-al doilea post al meu, astept cu nerabdare sa fiu sunat ptr confirmare

eu nu cunosc personal membrii forumului, ar fi interesant sa putem fi identificati cumva

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Luni voi trimite ţi datele celor întârziaţi. Sper să se rezolve.

Vă rog să-mi trimiteţi şi mie pe PM confirmarea că aţi fost sunaţi pentru programare.

Leave a comment:

• Corbu'
    replied
    Originally posted by Xander View Post
    Chiar nu gasim un loc pentru un membru asa vechi precum Fanete care a ratat inscrierea cu cateva ore?
    Originally posted by Corbu' View Post
    L.E.: Se pare ca m-au sunat de la asko sa ma intrebe cand sa vin. Uitasem ca m-am inscris pe lista Andreei din Virtutii Asa ca eu ma retrag din lista asta si ne vedem in Chiajna duminica de la 11.
    Scuze daca am incurcat in orice fel.
    Daca ma suna pe mine si am in prealabil numarul lui fanete, poate pot sa le dau numarul lui?

Leave a comment:

• Xander
    replied

Leave a comment:

• andrei_r
    replied
    Originally posted by vivosro View Post
    Vivosro
    Man, tu nu trebuie sa te inscrii, pb o sa il vezi sambata dupa/inainte de premiere

Leave a comment:

Working...
X