Discutii despre Concursul Foto

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Discutii despre Concursul Foto

Originally posted by dio View Post
    Atentie, cu ocazia intalnirii de sfarsit de an avem si un concurs foarte interesant, zic eu

in afara dimensiunilor in pixeli si megabytes si a interdictiei de a face poze cu telefonul mobil vad ca nu sunt alte interdictii sau termeni tehnici de fotografiere... corect?
    Honda Sacrilege 2.0 GPL A/T

Poate asa facem in sfarsit si calendarul ala ...
    Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

Comment

Da, chiar ar fi o ocazie buna sa facem si calendarul.
      1.8 i-VTEC MT CIVIC 5D Nighthawk Black
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/escobar/NHB
      Mavi Travel - Aducem lumea mai aproape de tine
      http://www.mavitravel.ro
      STOP ACCIDENTELOR RUTIERE! VIATA ARE PRIORITATE!

Comment

Selectam pozele din top, avem grija sa fie cat mai diverse (cu toate ca cele mai multe vor include Accord si Civic) si nu cred ca e tarziu daca facem calendarul in a doua jumatate a lui decembrie.

O mica corectie as mai avea si eu referitoare la documentul de mai sus:

Acest concurs nu este organizat in colaborare cu HTRO ci cu sustinerea lor (premiile venind din partea dansilor).

Asadar BAFTA!
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Eu m-am inscris de dimineata si vreau sa urez Bafta tuturor participantilor!
          Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
          sigpic
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

Comment

Cum te-ai inscris, ca trebuie sa pui pozele si aici Ai citit cum trebuie regulamentul si primul mesaj al acestui thread?
            2.0i 2005

Comment

pai poate n-ar fi rau daca ni s-ar alatura si cei cu crv-urile, cei cu del sol-urile... macar acum sa iasa ceva extins... si daca se implica htro poate n-ar fi rau sa se bage si dealerii, macar cei 2 din bucuresti si asa s-ar putea acorda si cateva mentiuni...

ma gandeam ca titlul acestui topic ar putea sa apara pe forum asa cum a fost cu cel de la intalnirea nationala de la albac, adica sa apara indiferent ce topic sau tread se acceseaza.

Comment

Originally posted by bgdsta View Post
                Eu zic ca am citit destul de bine dar se pare ca e cam ambiguu (din privinta mea) primul alineat.
                "1. Imaginile vor fi postate pe adresa http://hondafan.ro/forum si trimise pe email ([email protected])."
                De acord cu bgdsta! Adresa din regulament de la "Cerinte tehnice si legale - punctul 1" ar trebui sa dea trimitere direct la acest topic pentru a nu da batai de cap concurentilor in gasirea locatiei exacte pentru postare.

Off-topic: un strigat de ajutor pentru cunoscatori ... eu am toate pozele de cel putin 3 MB si cu rezolutie mai mare de 1280 de pixeli. Cum fac sa obtin aceste dimensiuni pentru a putea participa la concurs? Trebuie sa folosesc vreun program special?... nu ma pricep deloc la chestia asta . (Eventual un PM daca e vorba de un program pirat... )

Multumesc!
                Honda Jazz '09, Deep Violet Pearl...
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/scooby29/
                Numele japonez: 秋本 Akimoto (true autumn) 海斗 Kaito (big dipper of the ocean)

Comment

Originally posted by HACC View Post
                  pai poate n-ar fi rau daca ni s-ar alatura si cei cu crv-urile, cei cu del sol-urile... macar acum sa iasa ceva extins... si daca se implica htro poate n-ar fi rau sa se bage si dealerii, macar cei 2 din bucuresti si asa s-ar putea acorda si cateva mentiuni...
                  Concursul este deschis tuturor membrilor īnregistraţi Hondafan.

Cāt priveşte premiile, eu zic că este bine să ne mulţumim cu ce avem acum (nu este nici mult, dar nici puţin şi cred că, mai mult contează concursul īn sine decāt valoarea sau numărul premiilor).
                  Pot să-ţi spun că vor urma şi alte concursuri sau alte activităţi īn care vor fi implicaţi şi dealerii.
                  CR-V e:HEV
                  JAZZ GD1 CVT
                  Ex: CR-V RE6

Ex: RDX TB1
                  Ex: Civic FD1

Ex - JAZZ GD1
                  Ex - ACCORD Type-R
                  Ex - DEL SOL EH6

Comment

scooby, goagăl după "resize photos" și o să găsești o grămadă de softuri
                    civic 2.2 5D FK3
                    CR-V 2.2 AT RE6

Comment

Originally posted by maruta View Post
                      Concursul este deschis tuturor membrilor īnregistraţi Hondafan.

Cāt priveşte premiile, eu zic că este bine să ne mulţumim cu ce avem acum (nu este nici mult, dar nici puţin şi cred că, mai mult contează concursul īn sine decāt valoarea sau numărul premiilor).
                      Pot să-ţi spun că vor urma şi alte concursuri sau alte activităţi īn care vor fi implicaţi şi dealerii.
                      cand m-am referit la premii si mentiuni de fapt ma gandeam ca daca vor fi mai multe si interesul pentru participare va fi mai mare. cand am facut referire la dealeri ma gandeam la faptul ca ar da o noua imagine asupra marcii daca am vedea la aceeasi masa pe cei de la htro, asko si carpati motor.

Comment

Originally posted by HACC View Post
                        cand am facut referire la dealeri ma gandeam la faptul ca ar da o noua imagine asupra marcii daca am vedea la aceeasi masa pe cei de la htro, asko si carpati motor.
                        Noi vom depune toate eforturile să fie prezente toate cele 3 părţi menţionate de tine. Se pare că vom avea succes.
                        CR-V e:HEV
                        JAZZ GD1 CVT
                        Ex: CR-V RE6

Ex: RDX TB1
                        Ex: Civic FD1

Ex - JAZZ GD1
                        Ex - ACCORD Type-R
                        Ex - DEL SOL EH6

Comment

Noi vom depune toate eforturile să fie prezente toate cele 3 părţi menţionate de tine. Se pare că vom avea succes.
                          ei da! asta veste buna! succes!

Comment

Originally posted by chipson78 View Post
                            scooby, goagăl după "resize photos" și o să găsești o grămadă de softuri
                            OK... deja am inceput cautarile!
                            Honda Jazz '09, Deep Violet Pearl...
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/scooby29/
                            Numele japonez: 秋本 Akimoto (true autumn) 海斗 Kaito (big dipper of the ocean)

Comment

maruta stieee!
                              From your mouth to God's ear!
                              B-01-PHP: 2007 FK2 Executive Champagne Silver
                              Citeste regulamentul inainte sa faci valuri!

Comment

Working...
                              X