500€ avans...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 500€ avans...

    Astazi am fost si am lasat un mic depozit pentru masina. Sper ca maine sa o pot lua....happy as feck

    Teaser photo

  • #2
    Arata niiiiceeeee, yula! Asteptam vesti bune cu finalizarea tranazctiei

    Bata-te sa te bata (norocul de atata bine) ca nu ma asteptam sa te vad din nou Hondar asa de repede!
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #3
      Integra Reloaded!
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

      Comment


      • #4
        Eram in carti pt o alta masina imediat ce am pierdut-o pe aia neagra dar am asteptat sa mearga piata la vale adevarul e ca in ultimele luni am vanat dupa una neagra si una gri dar nu am gasit nimic sa-mi placa.
        Am vazut/condus una gri anul trecut dar din pacate a plecat pana sa apuc sa mai ajung la ea
        Oricum sunt foarte multumit de ea si a"bea" astept sa o iau

        Comment


        • #5
          Si pozele..unde sunt?
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #6
            Originally posted by Doc View Post
            Si pozele..unde sunt?
            Pai aia una e destul acuma pana ce o aduc acasa. Am mai multe poze de unde a fost masina de vanzare

            Comment


            • #7
              sper ca de data asta sa nu mai ai acelasi probleme,si dupa parerea mea albul ii sta mai bine decat negru ...sa ai parte de ea !

              PS: pentru a evita probleme monteaza un :quick release + un intrerupator pentru alimentarea pompei de benzina !

              Comment


              • #8
                Superba!
                Doamne-ajuta!
                Si mergi cu ea la sfintit, ca tot e POST !
                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                Comment


                • #9
                  White IS Honda!

                  Blana placuta si fara incidente. O alegere mai buna nici nu se putea.

                  Comment


                  • #10
                    Bravo domne, imi place de tine ca esti hotarat. Hai ca te astept la un pahar de vb mai pe seara sa-ti urez toate cele. Apropo, frantuzica o mai iei?
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc, multumesc

                      Stiu ca albul e Honda si e culoarea Type R dar sunt atatea in IRL de te saturi de ele si de aceea am vrut sa fiu diferit oricum sunt multumit ca am gasit una din ultimul an si la un pret bun. In curand va avea un topic al ei.

                      @Toyboy: masina va avea o alrma noua Clifford 650 cu blackjak asta va fi primul ei mod

                      LE:@Adi: mersi omul, pai nu am mai asteptat ca imi era frica ca o pierd si pe asta cu am pierdut-o pe aia Silver. Si de pe Japonia era multa bataie de cap sa aduc una + ca trebuie sa mai astept vreo luna si ceva si nu mai aveam rabdare

                      Comment


                      • #12
                        Suuuper yulasinio! Eram sigur ca o sa-ti iei ceva pe sufletul tau si ca n-o sa te multumesti cu Xsara. Iti doresc sa ai parte de ea!
                        Abia astept topicul dedicat...
                        CR-V e:HEV
                        JAZZ GD1 CVT
                        Ex: CR-V RE6

                        Ex: RDX TB1
                        Ex: Civic FD1

                        Ex - JAZZ GD1
                        Ex - ACCORD Type-R
                        Ex - DEL SOL EH6

                        Comment


                        • #13
                          zuper asteptam sa ne zici ca "v-ati luat"
                          2006 Accord CL7 2.0 MT

                          Comment


                          • #14
                            JDM 98 spec FTW
                            felicitari
                            maharvey
                            Senior Member
                            Last edited by maharvey; 31-03-09, 12:41.
                            ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
                            '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

                            Comment


                            • #15
                              Bravo Iulica! Asteptam de mult vestea asta! Sa traiesti ma, sa ai parte de ea, si pentru ocazii speciale, monteaza un anaconda sau macar un bullterrier pe post de alarma! :-) Eficace!
                              Doamne ajuta sa ne vedem (si) la vara la Nationala!

                              Comment

                              Working...
                              X