Regula : Salut in trafic intre posesori Honda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Poi da. 8)
    Si cand vrei sa-l injuri la fel.
    Vtec Junkie B16a2.

    Comment


    • #47
      Originally posted by cioli
      Poi da. 8)
      Si cand vrei sa-l injuri la fel.
      La noi cand dai din avarii inseamna "multumesc"...
      La TM inseamna ceva cu mame si morti si asa mai departe?
      Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

      La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

      Comment


      • #48
        Asta no stiam
        '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
        '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

        Comment


        • #49
          Nu chiar,dar daca cineva din spate face o faza de c@c@t ii pui avariile si poate se simte.Un fel de 'mersi bai tarane' sau stiu eu. :wink:
          Vtec Junkie B16a2.

          Comment


          • #50
            are cam 2 sensuri

            unul de multumesc si altul de injuratura

            depinde de situatie, e diferenta mare intre ele asa ca cel din spate (doar dak nu e redus) isi va da seama ce i-ai transmis

            8)
            NightHawk - pretentioasa vopsea - dar....., inca se merita

            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/SAMM/

            Comment


            • #51
              poate tu-l injuri si el raspunde "cu placere" )
              Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

              La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

              Comment


              • #52
                acum am descoperit topicu asta, dar de obicei "salut" in modu asta si de multe ori mi s-a si raspuns
                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Jinxter
                  Ok, e interesant cum s-a ajuns de la subiectul initial at topicului la ....femei.
                  Pai in general aici se ajunge de la orice subiect. :lol: Ar mai face exceptie discutiile la bautura, care in general ajung la subiectul "ce este fericirea" artyman:
                  "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                  "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                  Comment


                  • #54
                    Si la bautura de la "ce este fericirea" nu se ajunge la cine va impiedica uneori sa fiti fericiti??? adica...tot la femei :weedman:
                    My way....my Honda !!!!

                    Comment


                    • #55
                      Nu, pentru ca din motive obiective, nu mai poti rationa mai departe... :lol: :lol: Si pentru mine personal, femeile chiar nu sunt o piedica pentru a fi fericit. Singura piedica pot fi eu.
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by cioli
                        Poi da. 8)
                        Si cand vrei sa-l injuri la fel.
                        Eu practic avariile pentru "Multumesc!' si cateva scurte apasari pe frana pentru a-l gratula cu ceva de duh!
                        Civic 4D 1.8l 140CP
                        Suzuki Splash

                        Comment


                        • #57
                          la cei ce franeaza brusc in fata ca sa se "razbune" le-as lua carnetu pe veci! nu pricep ce poate sa aiba unu in cap cand ti se baga in fata si franeaza brusc. doar si el trebe sa umble dup'aia cu masina in service, chiar daca pe RCA-ul tau. i-as scalpa pe toti
                          2007 ACCORD 2.0i-VTEC Comfort M/T, Negru

                          Poze Accord: http://hondafan.etp.ro/gallery/v/sergiutruta/

                          Poze excursie: http://picasaweb.google.com/sergiutruta/Europa2010

                          Comment


                          • #58
                            hai, lasati metodele de agatzat si injurat din masina, si inapoi la saluturi :P
                            2006 Accord CL7 2.0 MT

                            Comment


                            • #59
                              pai nu erau si astea niste forme de salut? mioritico-tiganesti, dar tot salut se numeste :P
                              civic 2.2 5D FK3
                              CR-V 2.2 AT RE6

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by sergiutruta
                                la cei ce franeaza brusc in fata ca sa se "razbune" le-as lua carnetu pe veci! nu pricep ce poate sa aiba unu in cap cand ti se baga in fata si franeaza brusc. doar si el trebe sa umble dup'aia cu masina in service, chiar daca pe RCA-ul tau. i-as scalpa pe toti
                                eu aplic sistemul de simulare a franei (adica apas pedala doar cat sa se aprinda stopurile) celor care vor sa ma dau cu orice pret la o parte din calea lor (indiferent daca nu am unde!), lipindu-se practic de bara mea din spate...kestia asta mie mi se pare o mitocanie...se intampla de cele mai multe ori pe autostazile patriei...2 la numar :lol: ...eu merg pe banda a 2-a doar cand vreau sa depasesc...se intampla sa raman mai mult pe banda a 2-a din cauza coloanelor care merg cu 70-80 pe prima banda.

                                Are efect tactica mea...oricat de cool ar fi mitocanii care se lipesc in felul asta, incordarea exista...iar unii reactioneaza chiar distractiv....a se nota ca nu merg pe banda a 2-a cu viteza legala... :twisted: ...
                                '04 CIVIC 5D 1.6 VTEC (EU8), alabaster silver
                                ex '08 FR-V 2.2 Executive, sparkle grey
                                ex '07 Civic 5D 1.8 M/T Executive, neagra
                                CONVERSE pe http://www.frogs.ro

                                Comment

                                Working...
                                X