ASKO International (Bucuresti) - Chiajna & Giulesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am schimbat ambreiajul la Roșcată acum 2 săptămāni și oamenii din nou mi-au demonstrat că sunt profesioniști. Mi-au spălat și mașina (era să nu o recunosc)! Mulțumesc lui Lucian și băieților din atelier!
    '08 Honda Civic Type S "Roșcata"

    Comment


    • Sunt invidios!
      Mie nu mi-o spala de fiecare data!
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

      Comment


      • Pentru că te duci cu ea curată
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • Adevărul e că era puțin cam off road de sare de pe drum. )


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          '08 Honda Civic Type S "Roșcata"

          Comment


          • Ia sa fac si eu testul de spalatorie Asko. Sa nu uit sa merg cu ea murdara
            "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

            Comment


            • Verificarea gratuita de primavara

              Hello,
              Abia am primit mailul de verificarea gratuita de primavara,

              Vino īn perioada 15 Martie - 30 Aprilie 2016, īn reţeaua de service-uri autorizate Honda pentru verificarea gratuită de primăvară.

              Vom verifica cele mai importante 20 de puncte ale maşinii tale, pentru a ne asigura că aceasta este īn perfectă stare de funcţionare şi că eşti īn siguranţă.

              Mai mult, īn această perioadă beneficiezi de 15% reducere la piesele indicate de dealerul tău Honda.

              http://honda.e-send.ro/campanii/3786.../preview1.html


              Dar intrebarea care apare:
              Care sunt cele mai importante 20 puncte ale masinii?

              Comment


              • Probabil ca ceva bucasarie, antigel si cam atat.
                Eu am fost cu vechea masina (un mitsubishi) la o campanie similara si asa a fost la casa auto iasi...mai mult drum, ca eu imi stiam masina.
                Ce ma intriga pe mine e ca nu am gasit nimic oficial pe pagina de internet (honda trading sau casa auto iasi) de oferta de mai sus...parca se da pe sub mana.

                Comment


                • Păi normal că pe sub mānă 😆
                  Doar e pentru clienții fideli. Măcar o oră se uită la mașină și implică pentru ei niște costuri

                  LE: online-ul nu este punctul forte la honda și nici la dealeri.
                  Honda Type R 2.0 - Black Pearl GT Pack
                  Ex: Honda Civic 5D 1.8 Sport - Orange Tangerine 2008

                  Comment


                  • E bine ca a devenit o traditie cu aceste verificari gratuite de primavara si toamna.
                    Mie imi convin de minune, cu aceeasi ocazie imi schimb rotile de iarna/vara, nu mai bat drumul pana la ei inca o data!
                    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                    Comment


                    • E o promotie de vinzari de servicii de service (nu uitati ca dealerii concureaza intre ei, da?) si o fidelizare a clientilor dar si de atragere a unora noi: nu exista in lumea asta reclama mai eficienta decit cea "bouche a l'oreille".
                      In plus pentru cei ca mine chiar conteaza ca masina e inspectata de cel care o mestereste de noua. Ceva ii costa pentru ca inspectia dureaza dar mi se pare o idee foarte buna. Asko rules!
                      "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                      Comment


                      • am inteles, clienti fidei...."bouche a bouche"
                        O verificare gratis acu ii costa ce-i drept o ora de manopera, aka aprox 130ron...insa ar putea castiga mai mult mai tarziu.
                        Ma rog, ei stiu cum e cu marchetingu' mai bine.
                        O sa ii intreb ca tot am de luat niste piese de la ei (ceva oring-uri), comandate acu o luna si abia acum ajuse.
                        Merci Adrian de share...

                        Comment


                        • Laur, in franceza spunem "bouche a l'oreille". "Bouche a bouche" semnifica o manevra din resuscitarea cardio-respiratorie. Si nu e cazul.
                          "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                          Comment


                          • stiu, stiu de "bouche a l'oreille" ... am vrut sa schimb un pic expresia, insa nu mi-a iesit. bafta sa fie.

                            Comment


                            • Sa inteleg ca daca vreau sa cumpar un Civic si vreau sa-l duc la Asko, am o verificare gratuita? [emoji14]
                              Ce potrivire .

                              Sent from my Absolut bottle.
                              The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                              https://www.instagram.com/iamrusu/

                              Comment


                              • La ASKO s-au multiplicat oamenii de buna calitate cu numele de Razvan. Ii multumesc d-lui Razvan Cheptea de la daune, pentru modul profesionist in care am fost sprijinit. Preventiv, am comandat si vopsea retus care a venit sub forma de bicomponent, clearcoat si basecoat la pretul de 39 ron.(pe cutie scrie distribuited by Honda Motor Europe si Made in Germany. A mai folosit cineva asa ceva ?.

                                Comment

                                Working...
                                X