ASKO International (Bucuresti) - Chiajna & Giulesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • :lol: Adica la mijloc ca la mertzanele astea noi, motorul e la mijloc pus pe verticala. Off, cata rautate de la un hondar... :lol:
    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
    2 roti

    Comment


    • rayer: ASKO rayer:
      Inca o data: ASKO RULLZ!!! Mai era nevoie sa zic? DA! :lol:
      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
      2 roti

      Comment


      • ti-au facut un cadou frumos de ziua ta :P
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • 8) ehh, ce cadou...
          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
          2 roti

          Comment


          • Adresa de mail de la service e out-of-order? Am trimis mail si no reply Daca nu se foloseste, de ce se mai afiseaza?!
            ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
            Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
            Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
            Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

            Comment


            • Vezi ca au si telefon :wink:
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • Oki, am inteles, da' atunci de ce mai afiseaza mailul? Poate eu prefer mailul ca mijloc de comunicare

                Din pacate vad ca nu e folosit cam de nimeni in .ro. Am mai trimis mailuri si la diverse firme si firmulite de tuning pentru informatii si mi-a raspuns unul singur. Mi-e mai simplu sa trimit 10-15 mailuri decat sa dau 10-15 telefoane.
                ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                Comment


                • O echipa foarte amabila.

                  A fost o placere sa apelez la serviciile lor. Singurul meu repros e ca nu-s din Buzau :twisted:

                  Keep up the good work !!

                  Comment


                  • Multumesc Delphi pentru informatie, am gasit in SUA , LUCAS: UPPER CYLINDER LUBRICANT AND INJECTOR CLEANER la ~ 4 $ un flacon de 155ml ( pentru un rezervor). Acum urmeaza sa-l testez.

                    Comment


                    • Cu placere.

                      Sa stii ca se gasesc si pe la noi diverse chestii de astea, nu stiu cat sunt de bune, eu mai pun din cand in cand cate o chestie din asta de curatat injectoarele Valvoline Maxlife sau Synpower.
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • Buna ziua. Am o honda civic 5d diesel executive luata noua de la un dealer din Germania. Ce trebuie sa fac ptr recunoasterea garantiei ? Vin acum cu ea sau astept prima revizie de 20 de mii de km ? Va multumesc.
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...al+blue+pearl/

                        Comment


                        • Nu trebuie sa faci nimic. E garantie Europeana... Valabila in toata Europa. :wink:
                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                          sigpic

                          Comment


                          • Cam greu cu masinile de drive test! Vreau sa ma dau cu acordu si nu e nici una de de dat cu ea!! :idea: [-o<
                            Ce este TOTUL? Nimic... Dar NIMICUL?... Totul este!... Pentru ca din Nimic se naste Totul!...
                            ... mi s-a parut interesant, d-aia am si scris-o aici...

                            www.astrocafe.ro! Aruncati o privire acolo! S-ar putea sa va inspire!

                            Comment


                            • Multumesc tare mult ASKO! Azi am incercat masina pe care oricum ma hotarasem s-o iau oricum! Daca executivul e asa abia astept sse-ul meu!Daca ar mai fi fost un dubiu (de tip 0,0000000001) acesta a disparut in secunda doi dupa ce am bagat cheia in contact!

                              Este prima mea experienta cu o japoneza! Si una extrem de placuta! Am incercat si cu romance si nemtoaice si frantuzoaice! Frumos nimic de zis! Dar japoneza...! Maaaama, maama!!! Mai ales ca am avut si o situatie cu un ”priceput” care tocmai se hotarase sa intoarca pe linia de ttramvai fara sa se asigure! VSA-ul era acolo si ne-a tinut ”spatele”, ca sa zic asa!

                              Foarte tare experienta cu Honda! Si sunt decis s-o aduc in viata mea! De altfel demersurile sunt facute!
                              Ce este TOTUL? Nimic... Dar NIMICUL?... Totul este!... Pentru ca din Nimic se naste Totul!...
                              ... mi s-a parut interesant, d-aia am si scris-o aici...

                              www.astrocafe.ro! Aruncati o privire acolo! S-ar putea sa va inspire!

                              Comment


                              • Askoooooooo! Maine vreau masinaaaaaaaa!!!! [-o<
                                Ce este TOTUL? Nimic... Dar NIMICUL?... Totul este!... Pentru ca din Nimic se naste Totul!...
                                ... mi s-a parut interesant, d-aia am si scris-o aici...

                                www.astrocafe.ro! Aruncati o privire acolo! S-ar putea sa va inspire!

                                Comment

                                Working...
                                X