Schimbare username

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by sergiu.hunea View Post
    Apreciez, revin mai incolo cand o sa am alt nick in cap.
    alt sergiu ceruse in legionarul
    Originally posted by RONIN View Post
    Salut as vrea si eu din sergiudan007 in Legionaru' , se poate ??. Multumesc.
    tu cerusesi sej
    Originally posted by sergiu.hunea View Post
    Va salut, solicit si eu o schimbare de username, din: ,, sergiu.hunea " in: ,, sej " daca se poate.
    sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

Comment

• Salutare

As dori si eu schimbare nick ului in Daniel

Tin sa precizez ca mai este acest nick pe forum insa nu s-a mai logat din data de 09-12-2008 si are 0 posturi.

Tnx.

Comment

• Daca nickname.ul exista, tu ce parere ai, am vreo sansa sa prostesc softul sa-mi accepte ceva deja existent?
        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

• Originally posted by hondatu View Post
          Daca nickname.ul exista, tu ce parere ai, am vreo sansa sa prostesc softul sa-mi accepte ceva deja existent?
          Din moment ce userul respectiv nu a avut activitate pe forum si nici nu are ai putea sa ii stergi contul ( deoarece oricum un user inactiv este egal cu 0 ptr forum, si daca el nu s-a mai logat de doi ani clar nu o va face in viitor ).... si sa imi insusesti mie acel user name .... am vazut chestia asta pe un alt forum ....

In fine, Multam ptr raspuns
          Daniel.
          Senior Member
          Last edited by Daniel.; 13-10-10, 10:17.

Comment

• Asa ceva n-am facut si nu voi face niciodata, sa sterg un user ca sa-i fac loc altuia.
            Cine poate spune cu certitudine ca nu va posta niciodata aici?
            HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

• Si in plus creezi un precedent, dacă s-a putut acum, īnseamnă ca se poate in orice situatie, si chiar nu ai cum sa știi dacă userii respectivi nu s-au logat pentru ca citesc forumul doar, sau au uitat, si La un eventual mail trimis de noi la toată baza de date nu revin.

Altfel, sunt atātea idei de nickuri īncāt chiar nu vad o problema in a-ti pune de exemplu numele complet, chiar ar fi interesant sa ne știm toți după nume
              2.0i 2005

Comment

• Originally posted by Diversion View Post
                alt sergiu ceruse in legionarul

tu cerusesi sej

Va multumesc.

Comment

• As vrea si eu daca se poate din godspeed in fetherw80.
                  Multumesc
                  fetherw80
                  Senior Member
                  Last edited by fetherw80; 17-12-10, 20:04.
                  '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

Comment

• Nu se mai mentioneaza sub username (sau in semnatura) vechiul nick?

Comment

• Cred ca nu mai afiseaza, la mine nu a mai scris.
                      '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

Comment

• Va rog foarte mult sa-mi schimbati si mie username-ul in: "HondaTom" sau "Aramia2008" daca nu se poate prima varianta! Nu mai pot ramene cu id-ul actual si sunt singurul user care are numele adevarat. Acest lucru a fost o greseala a mea ce trebuia rectificata cu multi ani in urma. Multumesc pentru intelegere!
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/oprescutoma/

Comment

• rog frumos sa imi schimbati si mie username-ul din ''state'' in ''oldman''.
                          state la ora actuala imi trezeste amintiri neplacute.
                          mersi mult.
                          honda civic 5D 2,2 diesel 2007

Comment

• va rog daca se poate sa imi schimbati si mie username-ul din "tenten" in "Run".
                            Run am si la masina si as vrea sa il am si pe forum la nickname.

Va multumesc

Comment

• salut o schimbare de id da se poate din dannya in dannycld va rog frumos!!

Comment

• salut

se poate sa imi schimbati si mie nick-ul o data cred ca am postat deja de 5 ori daca nu sa poate macar spuneti-mi cum sa sterg contul ! multumesc:|

Comment

Working...
                                X