Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a umblat la forum? Doar ce l-am accesat de pe desktop si am primit mare notificare ca site-ul e "not secure" . Nu am patit asta pana acum.
    The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
    https://www.instagram.com/iamrusu/

    Comment


    • si eu la fel de la Kaspersky
      "Ethics. That's always so inconvenient."
      Cal Lightman

      Comment


      • Si eu la fel, de la Nod32
        Daca pui pasiune in ceea ce faci, vei reusi!

        Comment


        • Pare ca au expirat certificatele.
          "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

          '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

          Comment


          • Da certificatele au expirat. Nu am putut intra toata ziua, am dat data la calculator cu doua zile in urma si am intrat.

            Comment


            • Poti intra si fara sa schimbi data, daca treci de mesajele de averizare ale browserelor.
              "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

              '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

              Comment


              • Am reinnoit certificatele.

                Comment


                • As vrea sa postez si eu un anunt si nu pot pune macar o poza. Nu ma lasa altfel sa postez anuntul. Care ar fi solutia?

                  Comment


                  • Salutari si “multam” pt munca depusa pt al aduce din nou pe picioare.
                    Este cumva vre-o limita in marimea pozelor ? Caci am incercat sa pun ceva poze si din 5 mi-a incarcat doar 1 ... fiind nevoit sa o iau de la capat... ca pana la urma sa abandonez.
                    Browser Safari - IPhone X
                    Prin Tapatalk am reusit fara probleme.


                    Sent from my iPhone X usingTapatalk
                    HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
                    CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

                    Comment


                    • Draci beti! La mine nu retine ca am citit forumul. Adica dau azi "mark channels read" si miine iar imi va spune ca n-am citit nimic. Valabil pe ambele computere, Chrome browser
                      "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                      Comment


                      • Salutare, nu pot incarca nici o poza. Nici cu imgur, nici direct. Imi spune ori ca nu e valida ori ca nu se poate cu extensie...

                        Comment


                        • Originally posted by robertina1924 View Post
                          Salutare, nu pot incarca nici o poza. Nici cu imgur, nici direct. Imi spune ori ca nu e valida ori ca nu se poate cu extensie...
                          Stai ca incerc si eu acum pe PC...

                          (dupa 20 min)

                          Eu am incarcat poze fara probleme pe PC de pe Imgur (vezi topicul meu)
                          Ncu
                          Senior Member
                          Last edited by Ncu; 18-11-19, 19:35.

                          Comment


                          • Rog un admin sa ma ajute/sfatuiasca pt atasarea unei poze! Incerc cu imgur si nu reusesc, primesc mesajul "invalid photo" desi poza este format JPG. Nu ca ar fi vreo chestiune de viata si moarte dar parca e frustrant sa nu poti atasa o poza...

                            Comment


                            • robertina1924
                              Member
                              robertina1924 - incerci de pe calculator sau telefon? ce browser/aplicatie?

                              Comment


                              • Pe telefon am incercat prima data si vazind ca nu merge am incercat pe laptop si tot nu merge. Folosesc Chrome.

                                Comment

                                Working...
                                X