Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca tine si de telefon, pe IOS n-am vazut asta.

    Comment


    • La multi ani tuturor hondarilor si Un An Nou Fericit!
      DarthMaul40
      Senior Member
      DarthMaul40 : nu-ti trebuie flotari ci doar un simplu report asa cum o face fiecare aici.
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • Salut,
        hondatu
        Administrator
        hondatu sau alt admin, se poate verifica userul
        adrian.glodeanu
        Junior Member
        adrian.glodeanu ? Nu poate posta nici de pe desktop nici de pe Tapatalk. Are vreo restrictie pe undeva?
        The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
        https://www.instagram.com/iamrusu/

        Comment


        • Salut
          iAmRuSu
          Senior Member
          iAmRuSu - unde doreste sa posteze si ce il impiedica? am verificat userul si la prima vedere pare ok, doar ca e intr-un grup de baza putin restrictionat (cred ca are nevoie de 10 postari sa "creasca")

          Comment


          • La sectiunea de Group Buy, suntem prieteni si mi-a zis ca nu poate posta pe acel topic, voia una alta. Probabil nu are inca acces acolo?
            The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
            https://www.instagram.com/iamrusu/

            Comment


            • Sa incerce acum. Am facut ceva manevra rapida, daca nu a ajutat voi intra in detalii...

              Comment


              • Salutare, si eu am aceeasi problema , inainte sa se schimbe forum-ul puteam posta pe group buy , acuma nimic. Daca puteti verifica si la mine va rog. Multumesc,

                Comment


                • Jozsi
                  Senior Member
                  Jozsi Tot nu merge.
                  The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                  https://www.instagram.com/iamrusu/

                  Comment


                  • Originally posted by hondatu View Post
                    La multi ani tuturor hondarilor si Un An Nou Fericit!
                    DarthMaul40
                    Senior Member
                    DarthMaul40 : nu-ti trebuie flotari ci doar un simplu report asa cum o face fiecare aici.
                    Nu e singurul forum pe care activez si pe altele am buton de Like (pe care scrie Like, nu Report sau altceva)
                    Unde este report ala? Eu nu am decat Quote si Flag si am serioase dubii ca Flag e de bine...

                    Please enter your reason why you want to flag this post. The flag a post feature is ONLY to be used to report spam, advertising messages, and problematic (harassment, fighting, or rude) posts.
                    Uite, atat vad eu la posturi:
                    https://drive.google.com/open?id=1C4...eQBpgT3UnoOnsA
                    Am pus link fiindca nu pot sa urc screenshotul pe forum - eroare: The attachment storage directory does not exist or is not writable.

                    DarthMaul40
                    Senior Member
                    Last edited by DarthMaul40; 10-01-19, 07:04.

                    Comment


                    • Probabil
                      hondatu
                      Administrator
                      hondatu se referea sa faci un "report" aici pe topic si tot probabil in timp va aparea si butonul de "Like", neffind cred prioritatea numarul 1 momentan.

                      BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                      Comment


                      • Am rezolvat problema cu atasamentele, ar trebui sa functioneze iar.

                        Comment


                        • Super, merci!
                          Ti-as da si un like, dar cred ca pentru asta ar trebui sa faci ce a facut nenea asta aici: https://youtu.be/vNtXZBRYuqQ

                          Comment


                          • O adevarata problema butonul asta de Like
                            BMW 340i F30 | ex BMW 535d F11 | Honda Accord CU2 |BMW 118d F20 LCI | ex BMW 120d F20 | ex Peugeot 307 T5

                            Comment


                            • Poate va foloseste celor mai tineri si copiilor vostri.
                              Complet of topic si cumva in gluma, sa va povesteasca mandea cum ajunge omu', tocilar altfel (in opinia unor colegi cel putin), departe de programare si de ce tine de ea. Ajunge omu' studinte in anul 1 si avea de dat ceva la sfirsitul anului, parca nu era examen dar trebuia oricum luat - nu mai stiu ce era, programare ii zicea. Ziceau unii ca-i zicea Fortran si Cobol sau pe-acolo. Asa o fi fost, ce sa zic. L-am si luat, idee n-am cum si nici de ce. Asta venind de la un absolvent de Mate-Fizica chiar interesat de mate fizica, de-ala care-a dat treapta a doua crincena (la liceul nostru ultima medie a fost ceva peste 9 la treapta II) etc etc.
                              Oricum trebuia periodic sa merg (valabil pentru oricare student) la Centrul de Calcul al Institutului. Acolo dadeam la facut o tava cu cartele. Citeva zeci, poate citeva sute, nu mai stiu. Astea, cartelele erau niste bucati de carton care urmau sa aiba gauri in ele. Tanti lua tava si o dadea printr-un aparat. Si aparatu' gaurea cartoane. Dupa aia te duceai la alta tanti (pe cite-mi dau seama tanti asta stia sa distribuie calendare cu Eminescu) care dadea la verificat cartoanele si dupa aia zicea ca nu e bine. Asa ca mergeai inapoi la prima tanti si dadeai la verificat tava cu cartoane. Dupa ce iesea de la ea mergeai inapoi. Si tot asa in bucla. Si, nu, intre timp nu mergeai la bere, bateai holul. Si se si apropia sesiunea si incepea sa creasca morcovu' ca aveai si tu 5 examene dintre care vreo 3 de an.
                              Bref, cumva tava mea a fost buna si din Sfinta Sfintelor (asta era o camera cu aer conditionat in care stateau doua dulapuri mari si negre care inteleg ca erau Calculatorul, El, Abulafia (daca va place Umberto Eco) peste care trona un tip tinar, destept si misto asistat intr-o camera separata si fara aer conditionat de un stol de gagici care bateau toata ziua la niste tastaturi) a iesit ceva. Nu stiu ce, scrisesem eu niste ecuatii de pe la clasa a 10 a parca. Cred ca tanti alea de pe linga Sfinta Sfintelor faceau de fapt calendarele cu Eminescu sau cel putin ele ii spuneau masinii sa le tipareasca. Nu, jocurile trase pe casete inca nu aparusera.
                              Si uite cum ajunge un copil sa se indeparteze definitiv de un domeniu care altfel ar fi fost normal sa nu-l lase rece.
                              Io si Ea
                              Senior Member
                              Last edited by Io si Ea; 30-01-19, 10:30.
                              "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                              Comment


                              • Originally posted by Dozer View Post
                                O adevarata problema butonul asta de Like
                                Sa stii!

                                Comment

                                Working...
                                X