Eu vorbeam de generatia actuala. :wink: Daca era sa aleg intre CTR si ITR actuale, fara discutie era ITR.
VTEC96: ´98 Honda Integra Type-R, Championship White (DC2)
Collapse
X
-
frumoasa, dar pacat ca nu se poate inscrie.http://www.autospeed.ro - Setari ECU (MoTeC, AEM EMS, Apexi, reflash pt. EVO si Subaru )
Comment
-
continuarea discutiei despre taxe e aici - http://www.hondafan.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=721Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro
'02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey
Comment
-
Chiar si fara toba finala,roata de rezerva,eu la volan,n-am reusit sa bat CTRul lui Spoon.La start pierd clar(gumele, fir-ar sa fie).Am incercat si din mers,in a2a si a3a viteza mergem cam in paralel(ale mele sunt un pic mai lungi),in a4a trage mai bine CTRul.
Dar cred ca la galagie a mea e mai tare acum :lol: .
Cum ajung inapoi ma interesez de o evacuare,precum si altele. :wink:Toda-AEM-Volk Racing-H&R-Idol Motorsport
Comment
-
Spoon zice ca ai nevoie de un timp de reactie mai bun si de gume 205/45/16 sau chiar 215/40/16
pentru liniute iti recomand Toyo T1R sau Michelin Pilot Sport; despre Yokohama Parada iarasi am auzit lucruri bune insa ma voi putea pronunta abia saptamana viitoare
pentru circuit cred ca ar fi mai potrivite Bridgestone S03 Pole Position, RE050 sau Goodyear Eagle F1Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro
'02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey
Comment
-
La vopsitorie:
http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Vtec96/13.jpg.html
http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Vtec96/14.jpg.html
Ne-am uitat mai cu atentie si am descoperit asta:
http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Vte...geViewsIndex=0
E cutia de comanda,care a fost inlocuita de primul proprietar,ca cel de la care am luat-o habar n-are de nimica. :roll:
Cei de la TSS au spus ca au avut intr-o vreme ecu de curse de la Spoon si ca s-ar putea sa fie asta.Toda-AEM-Volk Racing-H&R-Idol Motorsport
Comment





.
Comment