BRAINIAC: '10 Honda Civic TYPE-R, Championship White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BRAINIAC: '10 Honda Civic TYPE-R, Championship White

    Azi am ridicat-o de la Asko si...nu prea am cuvinte
    Sunt extrem de incantat de faptul ca am reusit sa o iau, avand in vedere ca e cam ultima de pe la noi...

    Ca si impresii nu stiu ce as putea spune nu am mers decat 30 de km prin Bucuresti, dar este complet diferita de Civicul 5D (ce noutate...). Restul or veni ele pe parcurs.
    Not so bored owner of the last FN2 in Romania

  • #2
    Frumos upgrade.

    Sa te bucuri de ea!
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #3
      Felicitari, e superba!
      2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
      2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
      2000 Honda S2000 Berlina Black
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

      Comment


      • #4
        Hehe! bine ai venit! Am vazut cand ti-au pregatit-o si cand ai luat-o E superba,s-o alergi cu placere!
        Honda Civic Type R '08

        Comment


        • #5
          Agh: )) De unde ai vazut? Oricum, mai bine ratai momentul ridicarii, eram usor...emotionat
          Va multumesc mult pentru urari, sa fie cu noroc
          Not so bored owner of the last FN2 in Romania

          Comment


          • #6
            Pai eram in sala de asteptare,ma uitam lung ba la a mea care era pe 'masa de operatie' ,ba la a ta cum lucea ) Am vazut ca va plimbati de zor prin juru' ei ..cred ca abia asteptati s-o luati acasa
            Honda Civic Type R '08

            Comment


            • #7
              Asta e cea care era la Braila, nu?

              S-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea, e ceva special stiind ca ai luat-o pe ultima din Romania.
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

              Comment


              • #8
                agh: da, eram cu un coleg de la serviciu, posesor si el de civic
                Den1GRator: da, e cea de la Braila, am luat-o insa de la asko prin prisma bunelor relatii pe care le am cu oamenii de-acolo de niste ani de zile . In alta ordine de idei...imi pare rau ca nu am mai luat masina ta, dar pana la urma am optat pentru cea din poze, strict din ratiuni financiare .
                Spor la vanzare, oricum (asta in cazul in care mai esti hotarat sa lasi honda pentru mitsu )
                P.S. nu m-ar deranja absolut deloc daca nu ar fi ultima si s-ar mai aduce, in vreun fel sau altul, insa m-ar fi incomodat al naibii daca asta chiar era ultima si nu reuseam sa o iau
                Brainiac
                Senior Member
                Last edited by Brainiac; 10-02-11, 17:40.
                Not so bored owner of the last FN2 in Romania

                Comment


                • #9
                  felicitari, sa te bucuri de ea si sa te poarte cat mai multi km!

                  Am si eu un coleg care o vazusese pe asta de la Braila dar era nehotarat, dar poate se procopseste cu un S2000 oricum la pretul la care ai luat-o tu (cel putin cel care era pe mobile) este foarte bine.
                  R 42659 - Milano Red Ep3

                  Comment


                  • #10
                    Felicitari ..e o frumusete! Eu am luat ultimul Milano Red. Stiam ca mai e una Championship White , mi-au zis de ea la momentul achiztiei mele ,dar preferand mai mult rosu si cel mai important a mea fiind in Bucuresti am luat-o repede ,tot asa cum zici si tu ,sa nu o ia altcineva. Mi se pare ca a ta are si LSD ,parca asa mi-au zi atunci .
                    La cat mai multi km fara evenimente , e o masina speciala.Spor la primii km ,nu prea o sa poti sa dormi

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Brainiac View Post
                      agh: da, eram cu un coleg de la serviciu, posesor si el de civic
                      Den1GRator: da, e cea de la Braila, am luat-o insa de la asko prin prisma bunelor relatii pe care le am cu oamenii de-acolo de niste ani de zile . In alta ordine de idei...imi pare rau ca nu am mai luat masina ta, dar pana la urma am optat pentru cea din poze, strict din ratiuni financiare .
                      Spor la vanzare, oricum (asta in cazul in care mai esti hotarat sa lasi honda pentru mitsu )
                      P.S. nu m-ar deranja absolut deloc daca nu ar fi ultima si s-ar mai aduce, in vreun fel sau altul, insa m-ar fi incomodat al naibii daca asta chiar era ultima si nu reuseam sa o iau
                      Nu o mai dau nici eu, m-am apucat de ea, pana in vara trebuie sa fie pusa la punct cu tot ce trebuie.
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                      Comment


                      • #12
                        kinky_boy: Multumesc pentru urari . Si tocmai ca sa nu se hotarasca cineva m-am si grabit cumva sa o iau, chiar daca acum tin 2 civicuri . Iar pretul a fost negociat (semnificativ, as puea spune) sub cel de pe mobile

                        200CTR: Nu prea pot dormi de vreo saptamana, de cand am achitat garantia, tocmai ca acum sper sa DORM )
                        Si da, are LSD. Iar cu adusul de la Braila n-a fost o problema, a venit in cateva ore.
                        In rest...multumesc, la fel si tie
                        Not so bored owner of the last FN2 in Romania

                        Comment


                        • #13
                          sa inteleg ca s-a terminat stocul Hondelor albe...e bine ca deja incepusem sa ma oftic ca nu mi-am luat si eu culoara asta )

                          Multi km fara incidente

                          Comment


                          • #14
                            Oooo, bravo domnu' Alex! Banuiam ca o s'o iei pe a domnului de mai jos, dar ai luat'o de noua! Tare, sa o stapanesti sanatos, ca si pe albastreaua!

                            Originally posted by Den1GRator View Post
                            Nu o mai dau nici eu, m-am apucat de ea, pana in vara trebuie sa fie pusa la punct cu tot ce trebuie.
                            Bravo, o decizie buna.
                            sigpic

                            HONDA - THE POWER OF DREAMS
                            Honda Civic Type-R FN2

                            Comment


                            • #15
                              Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
                              Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
                              sigpic
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

                              Comment

                              Working...
                              X