TENTEN: '09 Honda Civic Type-R, Nighthawk Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maharvey View Post
    am si eu pe EG6 pozitia in semnalizare. Trebuie soclu pt un bec cu 2 pozitii
    asa am inteles si eu...dar se potriveste soclul acolo la semnal? Intreb si eu ca nu ma pricep pe la electrica

    Comment


    • nu stiu la FN2 cum e, dar la mine a mers un soclu de Cielo parca
      ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
      '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

      Comment


      • In primul rand m-as interesa daca sunt legale la noi. Sa nu te opreasca politia sa te intrebe de sanatate...

        Comment


        • pe mine m-au oprit si m-au intrebat daca am vreo problema la masina. le-am spus ca asa e de fabrica si cand au vazut ca functioneaza corect, adica si pozitia si semnalizarea nu au mai zis nimic
          ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
          '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

          Comment


          • Originally posted by BV26CAT View Post
            In primul rand m-as interesa daca sunt legale la noi. Sa nu te opreasca politia sa te intrebe de sanatate...
            Nu e nici o problema, am inteles ca intensitatea lor nu trebuie sa depaseasca 15%. Sau poti spune ca e model american si ca asa e de fabrica

            Comment


            • ))) JDM in sus, JDM in jos, iar voi discutati cum sa le faceti USDM!
              Personal mi se pare cea mai mare uratenie sa mergi cu semnalizatoarele aprinse pe post de pozitii, parca ai merge pe avarii, iar becurile puse pe direct, nu prin releu. Cam cum se mai practica la Daciile vechi, din saracie.
              Sa fie la US acolo, aia nici macar nu au semnalizatoare pe spate, folosesc pozitiile din stopuri. câh!
              sigpic

              HONDA - THE POWER OF DREAMS
              Honda Civic Type-R FN2

              Comment


              • ti-am vazut masina ieri parcata pe coltul unei stradute de pe ion mihalache.......e foarte striking masina
                '01 Honda Civic Type R EP3

                Comment


                • Originally posted by VladTNS View Post
                  ti-am vazut masina ieri parcata pe coltul unei stradute de pe ion mihalache.......e foarte striking masina
                  Acolo stau...nu prea inteleg ce vrei sa zici prin striking... are prea multe sensuri )

                  Comment


                  • in sensul fura priviri
                    '01 Honda Civic Type R EP3

                    Comment


                    • bine ca e pe mihalache, ca daca era prin ferentari ciordea priviri.. )
                      sigpic

                      HONDA - THE POWER OF DREAMS
                      Honda Civic Type-R FN2

                      Comment


                      • sunt innebunit dupa acest civic...

                        Comment


                        • Se poate inchide
                          Sper ca noul proprietar sa "iubeasca" masina asa cum am facut si eu.

                          Comment

                          Working...
                          X