LUPU: '08 Honda Civic Type-R, Deep Bronze Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LUPU: '08 Honda Civic Type-R, Deep Bronze Pearl

    Salut! Am si eu un Type-R si ma apropii de 20 000 de km. Ce service din Bucuresti imi recomandati pt revizie si ce tip de ulei ar fi bun? Multumesc!
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 14-12-08, 23:14.

  • #2
    Salut. Majoritatea celor de pe forum tind spre Asko. Eu am testat doar odata pana acum si am fost foarte multumit.

    Da-ne detalii despre masina, an fabricatie, culoare etc. si niste poze sa fii in rand cu lumea buna de aici
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #3
      Pai...anul de fabricatie e 2008, culoarea e deep bronze pearl, o am din martie si poze nu i-am facut inca!

      Comment


      • #4
        esti sigur ca esti fan honda?))

        Comment


        • #5
          Pai daca nu a apucat inca sa-i faca poze...si la cat a alergat... tind sa cred ca e fun...pardon fan...
          2008 CL7 2.0 M/T SSE - Black
          2007 Jazz CVT - Blue
          “Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi.” Soichiro Honda
          sigpic

          Comment


          • #6
            Si pana acum nu ai schimbat deloc uleiul???
            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

            Comment


            • #7
              ba da, l-am schimbat. dar ma gandeam ca poate imi recomanda cineva un ulei mai bun!

              Comment


              • #8
                Eu am fost si la Carpati la gara (ca e langa mine) ca imi scartia ambreiajul si au fost foarte amabili,foarte prompti, in 15 min am si plecat de acolo. Am vrut sa le platesc si nu mi-au luat nici un ban.....deci prima impresie a fost buna cu toate ca lumea nu prea recomanda. Eu o sa continui sa ma duc tot acolo pentru ca par si priceputi
                ticker
                Administrator
                Last edited by ticker; 08-10-08, 11:04. Reason: Romana, bat-o vina!
                B 25 UKY

                Comment

                Working...
                X