BizaRRe: '08 Honda Civic TYPE-R GT, Electric Lime Green

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Nice! Bravo, dom'le, arată foarte bine!
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

Pai cred ca ai gresit drumul. Ala este drumul vechi spre cota 1400.
      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

Originally posted by bekxy View Post
        Nice! Bravo, dom'le, arată foarte bine!
        Multumesc, apreciez!

Originally posted by Doc View Post
        Pai cred ca ai gresit drumul. Ala este drumul vechi spre cota 1400.
        Intr-adevar, acolo eram doar pentru a lua cateva cadre. De fapt, nici nu cred ca se poate trece mai departe cu o masina cu garda la sol normala, nu joasa.

Comment

Am vazut azi masina la Asko, arata excelent. La culoarea asta visam si eu cand aveam civic-ul. Felicitari!

Comment

Originally posted by mihainstef View Post
            Am vazut azi masina la Asko, arata excelent. La culoarea asta visam si eu cand aveam civic-ul. Felicitari!
            Iti multumesc foarte mult!

Comment

Nu e culoarea pe care o avea cand ai cumparat-o? Adica acel galben? Pare mai verzuie in poze, ai revopsit-o/ colantat-o?

Lichid de frana banuiesc ca ai pus Motul RBF600 sau 660, 300V e ulei de motor.
              '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

Comment

Zicea pe pagina precedenta ca a colantat-o
                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Originally posted by Xander View Post
                  Nu e culoarea pe care o avea cand ai cumparat-o? Adica acel galben? Pare mai verzuie in poze, ai revopsit-o/ colantat-o?

Lichid de frana banuiesc ca ai pus Motul RBF600 sau 660, 300V e ulei de motor.
                  Este colantata. Da, ai dreptate cu lichidul de frana.

Comment

Mi-a ajuns si setul Team Heko, intreg de data asta, l-am si montat, iar stopurile au primit o folie 40%. Pozele vor veni cand ies cu masina intr-un cadru corespunzator.

Comment

Nice Arata bine si in NSX, ceva similar: http://image.superstreetonline.com/f...ring-wheel.jpg
                      Silver D15Z6 CIVIC SEDAN, 1996, 1.5 VTEC-E

Comment

Da, insa mi se pare ca ar fi ceva textil acolo....

Comment

Husa franei de mana are nevoie de circumcizie.

Comment

: )))) N-o fi circumcizată, dar măcar e epilată. Definitiv.
                            Adevărul e că dacă Óntorci poza aia la 90 de grade e...
                            '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

Comment

Am primit cadou prezoanele astea :
                              Stie cineva ceva despre ele? Mie mi se par extrem de fragile.....Am gasit niste review-uri de la cativa amatori de drift care nu le recomanda.

Comment

Da, știu eu. Sunt piulițe, nu prezoane. Pe de altă parte, piulițele pentru mașini care fac Drift sunt cu șaibă, jantele au altfel de profil pentru piulițe
                                Adică piulițe Ón genul celor de pe Evo X.
                                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                                My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

Working...
                                X