yobit hitbtc digifinex
FANATIC: '07 Honda Civic Type-R, Milano Red - Hondafan

FANATIC: '07 Honda Civic Type-R, Milano Red

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Am vazut si eu un Cupra negru cu numere rosii. Mergea la pas
    Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

Comment

Pai fac si ei rodajul .... incet si cu muuuult calm
      ex-FN2 owner
      Loved it every second!

Comment

Dupa rodaj, intr-o zi cu soare si daca ai chef ... ce zici ... te bagi la o liniuta cu un GTI? Ca io sunt taaare curios

asta daca vrei ops:
        '07 Civic 1.8 M/T Sport Rošu

Comment

Eu am terminat rodajul de mult
          De cei cu Leon Cupra ziceam ca sunt in rodaj
          ex-FN2 owner
          Loved it every second!

Comment

Daca fuge macar ca EP3, GTI e ca si mancat.

Comment

Originally posted by BogdanCTR
              roti de 19" clima bizona (greutate) nu prea cred ca se preteaza la liniute ca EP3... dar multi au spus multe... dinainte asa ca mine.. pana nu vedem nu avem de unde sa stim..

Comment

Din cate stiu jantele de 19" sunt mai usoare cu 1kg/janta decat cele de 18" .
                '07 Honda Civic Type-R
                '06 Honda Accord
                '08 Honda Hornet

Comment

Cedez leasing pentru Honda Civic i-CTDI Executive cu toate imbunatatirile facute.

Imi cumpar Type R
                  Honda Civic 2.2 i-CTDI Ex - NEGRU MAT; 170CP; ambient blue light; praguri x-treme; capota "carbon"; eleron sport; etriere sport rosii; spoiler si praguri TSS Tuning.

Comment

:lol: foarte tare frate. Ai innebunit si tu. Te-ai saturat de economie ?
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

Comment

• Gata cu economia, imi iau un SMART pentru sutele de drumuri pe care le fac pe zi in oras si imi iau pentru sufletul meu un Type R. Acum am inteles vorba aia, cu sufletul in rai.
                      Honda Civic 2.2 i-CTDI Ex - NEGRU MAT; 170CP; ambient blue light; praguri x-treme; capota "carbon"; eleron sport; etriere sport rosii; spoiler si praguri TSS Tuning.

Comment

• Originally posted by BogdanCTR
                        Reiau propunerea pe care am facut-o mai demult. Amicul meu cu TS-ul vrea sa ne intalnim. Nu e mare amator de liniute, dar ar fi interesant ca si feeling. Organizatorul (adica io) isi rezerva dreptul (atentie, dreptul!) de a merge cu fiecare. Cu alte cuvinte, va consult... repet, v-am consultat!

Eu cred ca o sa fie misto.

Ce spuneti?
                        Civic '03 1.6 VTEC II
                        Accord '06 2.4 M/T

Comment

• Mi-ar suna interesant o intalnire ST (banuiesc ca asta ai vrut sa spui prin TS ), GTI, Cupra (ar trebui sa vorbim cu Achim daca a terminat prietenul lui rodajul), EP3 si FN2
                          ex-FN2 owner
                          Loved it every second!

Comment

• E vb de Corolla TS. :wink:
                            De accord. Stabilim o zi/noapte si testam. :wink:

Cu Cupra, poate rezolv eu cu un amic de la un dealership Seat care are asa ceva.

Comment

• Aaaa.... si Corolla TS suna interesant
                              Hmm... deci atunci trebuie sa gasim si pe cineva cu un ST si reproducem testul celor de la Top Gear
                              ex-FN2 owner
                              Loved it every second!

Comment

• Am reusit azi .... pt ca sunt un sofer dement si nici macar nu am apucat sa invat limitele masinii (rusine sa-mi fie)... sa derapez cu ea la vreo 110-130 kmh intr-o curba pt ca m-am gandit eu sa fortez limitele....
                                A intrat VSA-ul si un pic cu interventia mea am redresat-o. Am tras o sperietura zdravana.
                                Ma gandeam ca mi-ar trebui un loc unde sa ii pot invata si eu limitele pt a evita sa fiu dobi si sa ma lipesc de ceva
                                ex-FN2 owner
                                Loved it every second!

Comment

Working...
                                X