FANATIC: '07 Honda Civic Type-R, Milano Red

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Scaunele din fata sunt foarte reusite. Toti cei care se urca in ea le lauda intr-una. Ce nu imi place este ca scaunele, dupa ce le rabatezi ca sa poata urca cineva in spate, nu revin la pozitia initiala a spatarului. Enervant.
    Ce intelegi prin Magic Seat?
    Surpriza mea a fost foarte mare cand am descoperit ca e o masina de 4 persoane (intr-adevar nu foarte inalte, adica cei din spate daca au peste 1.85-1.90 nu stau foarte comod, dar totusi decent).

Mihai: Ia orice poza de pe net cu CTR-ul asta nou rosu si o sa observi imediat diferenta. Ce nu poti vedea inauntru mai sunt cei 40 eur fara tva pe inelele alea de aluminiu si cei 160 euro parca pe upgrade-ul la boxe.
    Nu am pus bassworks pt ca am inteles ca e o porcarie . De banii aia cica mai bine iti cumperi tu una alta si le pui pe masina.[/img]
    ex-FN2 owner
    Loved it every second!

Comment

tare
      foarte tare
      Spoon e foarte incantat de masina asta
      howgh
      Jante si Anvelope --> www.gumebune.ro

'02 Stream - http://www.hondafan.ro/forum/showthr...-0-i-VTEC-Grey

Comment

aaaaaa...nu mai trimite poze ca orbesc!!!!.... :lol:

Magic Seat sunt scaunele din spate, care se rabat ca scaunele de la cinema si iti permite sa pui obiecte inalte in spate, dar tu, neavand usi in spate nu as vedea rostul...sunt doar curios. La 5D sunt foarte utile.
        '04 CIVIC 5D 1.6 VTEC (EU8), alabaster silver
        ex '08 FR-V 2.2 Executive, sparkle grey
        ex '07 Civic 5D 1.8 M/T Executive, neagra
        CONVERSE pe http://www.frogs.ro

Comment

ba are si magic seats uita-te aci http://www.autoexpress.co.uk/carrevi...onda_civic.htm
          Honda Accord 2.0 M/T Sport SE 2007, Honda Jazz 1.4 M/T ES 2002

Comment

Yup. Are magic seats (acum ca stiu ce inseamna ). Am carat jantele de 18" din DE pana in RO
            ex-FN2 owner
            Loved it every second!

Comment

Bai nene e superba rau !!
              Sa te plimbe sanatos !!

De mic copil vreau si eu o masina rosie care sa arate bine ca asta si nu mi-am luat inca. E beton culoarea !!
              civic 1,8 sedan 140 cp

Comment

nu ma mai uit... nu ma mai uit... nu ma mai uit... :lol: :lol: :lol:
                After Night Falls... All Cats Are Leopards

Comment

Este superba!
                  S-o stapanesti sanatos!
                  '07 Honda Accord 2.0 LS M/T Silver Alabaster

Comment

Originally posted by Fanatic
                    Ce nu imi place este ca scaunele, dupa ce le rabatezi ca sa poata urca cineva in spate, nu revin la pozitia initiala a spatarului. Enervant.
                    Adevarat ai grait, iar tampenia asta persista de o generatie incoace!! Toti care mi se urca in masina ma injura de nu ma vad! ops: ops: ops: :roll:
                    Tu macar le spui ca n-ai nevoie de kg in plus, sa ia Taxiul, dar eu..............
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Doamne masina visurilor mele. Felicitari, distractie placuta cu ea. Poate intr-o zi o sa am si eu una.
                      '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                      '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

Comment

Pe mine toti ma intreaba de ce e scaunul dat asa in fata (ma rog ... pe ei ii deranjeaza spatarul)
                        ex-FN2 owner
                        Loved it every second!

Comment

E.... si? Cine nu e multumit de acest fapt, sa-si ia masina.
                          If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                          ex - 1986 Honda MT5
                          ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                          ex - 2001 Honda Civic Type-R
                          ex - 2007 Honda Jazz

Comment

Sunt nitel cam dezamagit ca nu ma asteptam ca asa repede sa se intample ceva la jante.

Am calcat ieri pe o pietricica la 1-2 km/h, a sarit si a lovit in janta. 5h mai tarziu am vrut sa ma uit unde am lovit-o si am gasit inca alte 2 lovituri mici.
                            Bucuresti sa ne traiesti
                            ex-FN2 owner
                            Loved it every second!

Comment

Suuuuuuperba masina !

nu ma mai uitasem de mult pe topicul asta , dar a meritat revenirea !
                              ...asta pentru ca ne tot tineai de vorba si nu puneai poze :lol:

Originally posted by Fanatic
                              ...
                              La 5D imi placea ca farurile erau unite de sticla aia...
                              mie mi se pare ca arata mai bine asa , comparativ cu cel "normal"
                              '18 BMW X1 18xd
                              '15 BMW i3 range extender
                              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

Comment

Foarte frumoasa jucaria.Cat a costat acolo si cat a fost taxa de prima inmatriculare? Cum o sa faci cu reviziile si service-ul?

Comment

Working...
                                X