FANATIC: '07 Honda Civic Type-R, Milano Red

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• hondatu
    replied
    Originally posted by Fanatic
    Ce nu imi place este ca scaunele, dupa ce le rabatezi ca sa poata urca cineva in spate, nu revin la pozitia initiala a spatarului. Enervant.
    Adevarat ai grait, iar tampenia asta persista de o generatie incoace!! Toti care mi se urca in masina ma injura de nu ma vad! ops: ops: ops: :roll:
    Tu macar le spui ca n-ai nevoie de kg in plus, sa ia Taxiul, dar eu..............

Leave a comment:

• HMiller
    replied
    Este superba!
    S-o stapanesti sanatos!

Leave a comment:

• el_ovy
    replied
    nu ma mai uit... nu ma mai uit... nu ma mai uit... :lol: :lol: :lol:

Leave a comment:

• marca
    replied
    Bai nene e superba rau !!
    Sa te plimbe sanatos !!

De mic copil vreau si eu o masina rosie care sa arate bine ca asta si nu mi-am luat inca. E beton culoarea !!

Leave a comment:

• Fanatic
    replied
    Yup. Are magic seats (acum ca stiu ce inseamna ). Am carat jantele de 18" din DE pana in RO

Leave a comment:

• gociu75
    replied
    ba are si magic seats uita-te aci http://www.autoexpress.co.uk/carrevi...onda_civic.htm

Leave a comment:

• Ciobotaru Mihai
    replied
    aaaaaa...nu mai trimite poze ca orbesc!!!!.... :lol:

Magic Seat sunt scaunele din spate, care se rabat ca scaunele de la cinema si iti permite sa pui obiecte inalte in spate, dar tu, neavand usi in spate nu as vedea rostul...sunt doar curios. La 5D sunt foarte utile.

Leave a comment:

• Spoon
    replied
    tare
    foarte tare
    Spoon e foarte incantat de masina asta
    howgh

Leave a comment:

• Fanatic
    replied

Scaunele din fata sunt foarte reusite. Toti cei care se urca in ea le lauda intr-una. Ce nu imi place este ca scaunele, dupa ce le rabatezi ca sa poata urca cineva in spate, nu revin la pozitia initiala a spatarului. Enervant.
    Ce intelegi prin Magic Seat?
    Surpriza mea a fost foarte mare cand am descoperit ca e o masina de 4 persoane (intr-adevar nu foarte inalte, adica cei din spate daca au peste 1.85-1.90 nu stau foarte comod, dar totusi decent).

Mihai: Ia orice poza de pe net cu CTR-ul asta nou rosu si o sa observi imediat diferenta. Ce nu poti vedea inauntru mai sunt cei 40 eur fara tva pe inelele alea de aluminiu si cei 160 euro parca pe upgrade-ul la boxe.
    Nu am pus bassworks pt ca am inteles ca e o porcarie . De banii aia cica mai bine iti cumperi tu una alta si le pui pe masina.[/img]

Leave a comment:

• Cos
    replied
    Arata.... suuuupeeeer!!! Am injurat de admiratie

Leave a comment:

• trynitro
    replied
    nu ma pot abtine.....

E BEEEETOOON

Leave a comment:

• Ciobotaru Mihai
    replied
    uau!...sa-mi trag una!!!... ...ce bine arata!!!!

ce kestii in plus i-ai mai luat?...in afara de jantele pe 19"....sunt curios cum zguduie...dar ce mai conteaza!!!!! uau, ce bine arata!...s-o stapanesti sanatos!!!!! Ce parere ai despre scaunele din fata?

mai am o intrebare...ok, are 3 usi, cum ii si sta bine unei astfel de masini...scaunele din spate sunt Magic seat?

Leave a comment:

• Vtec96
    replied
    Arata traznet,sa o stapanesti cu placere si sa ai grija de ea. :wink:

Leave a comment:

• gociu75
    replied
    Asta e. Nu le poti avea pe toate

Leave a comment:

• Fanatic
    replied
    Yup .... ai dreptate. Ce inseamna sa citesti in graba

La 5D imi placea ca farurile erau unite de sticla aia...

Leave a comment:

Working...
X