FANATIC: '07 Honda Civic Type-R, Milano Red

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
    shadowzz
    Senior Member

  • shadowzz
    replied
    fh2 lui sti a cam luat-o de la toti ..
    ce-i drept avea si doar 1500 km ...
    cu mine nu a vrut sa se dea .. avea alti clienti la rand mult inaintea mea cade pareau o prada mai buna

    Leave a comment:


  • Vic Vic
    replied
    Omu', sa o stapanesti sanatos .... Nu mai am cuvinte la cum arata. O adevarata bestie. Daca nu ar fi drumurile astea de tot rahatul, zau ca mi-as mai lua o Honda. Numai ca mai astept, il las pe Fanatik sa fie inca primul proprietar de Type R-R din RO. Si poate dati o "geana" pe http://www.redh.co.uk/ sa vedeti ce fac oamenii cu un Type R, da pe pista.
    Oricum masinuta e de vis. Inca o data, sa o stapanesti sanatos.

    PS. Sper ca mai ai si altceva la dispozitie (masina), ca la 15 in oras... :roll:

    Leave a comment:

  • Fanatic
    Senior Member

  • Fanatic
    replied
    Mi-a spus un coleg de servici ca a vazut-o la curse.
    Fara rodaj?

    Leave a comment:


  • cryo
    replied
    pai masina n-avea nici macar rodajul facut, la ce minuni de vitejie te asteptai?

    Leave a comment:

  • Achim
    Senior Member

  • Achim
    replied
    dak "organizati" ceva sa imi spuneti si mie...

    pana una alta, de 1 Mai, CTR'ul lui STi nu a fost f "performant" la liniute :?

    Leave a comment:

  • razvan p.
    Senior Member

  • razvan p.
    replied
    heiii.grozava piesa.sa o stapanesti sanatos!!!!!!acum stiu cam va arata urmatoarea mea achizitie!!!sunt unii in iasi,baieti buni dealtfel care m-au inebunit cu clio rs la cati mai multi kilometri.....

    Leave a comment:

  • Fanatic
    Senior Member

  • Fanatic
    replied
    Multumesc

    Leave a comment:

  • dan
    Senior Member

  • dan
    replied
    Cred ca ti-am vazut bijuteria Duminica in parcarea din fata telecabinei din Sinaia. Nice!

    Leave a comment:


  • cryo
    replied
    phew.... vezi ca asta-i marea boala a hondelor, iubesc masinile altora si gardurile care traverseaza neregulamentar... din alte cauze nu prea mor...
    Da si tu o fuga pana la Arad de 1 Mai, si joaca-te pe circuit

    Leave a comment:

  • Fanatic
    Senior Member

  • Fanatic
    replied
    Am reusit azi .... pt ca sunt un sofer dement si nici macar nu am apucat sa invat limitele masinii (rusine sa-mi fie)... sa derapez cu ea la vreo 110-130 kmh intr-o curba pt ca m-am gandit eu sa fortez limitele....
    A intrat VSA-ul si un pic cu interventia mea am redresat-o. Am tras o sperietura zdravana.
    Ma gandeam ca mi-ar trebui un loc unde sa ii pot invata si eu limitele pt a evita sa fiu dobi si sa ma lipesc de ceva

    Leave a comment:

  • Fanatic
    Senior Member

  • Fanatic
    replied
    Aaaa.... si Corolla TS suna interesant
    Hmm... deci atunci trebuie sa gasim si pe cineva cu un ST si reproducem testul celor de la Top Gear

    Leave a comment:

  • Guest
    Guest

  • BogdanRR
    Guest replied
    E vb de Corolla TS. :wink:
    De accord. Stabilim o zi/noapte si testam. :wink:

    Cu Cupra, poate rezolv eu cu un amic de la un dealership Seat care are asa ceva.

    Leave a comment:

  • Fanatic
    Senior Member

  • Fanatic
    replied
    Mi-ar suna interesant o intalnire ST (banuiesc ca asta ai vrut sa spui prin TS ), GTI, Cupra (ar trebui sa vorbim cu Achim daca a terminat prietenul lui rodajul), EP3 si FN2

    Leave a comment:

  • man1ak
    Senior Member

  • man1ak
    replied
    Originally posted by BogdanCTR
    Daca fuge macar ca EP3, GTI e ca si mancat.
    Reiau propunerea pe care am facut-o mai demult. Amicul meu cu TS-ul vrea sa ne intalnim. Nu e mare amator de liniute, dar ar fi interesant ca si feeling. Organizatorul (adica io) isi rezerva dreptul (atentie, dreptul!) de a merge cu fiecare. Cu alte cuvinte, va consult... repet, v-am consultat!

    Eu cred ca o sa fie misto.

    Ce spuneti?

    Leave a comment:

  • PrimuldaK
    Senior Member

  • PrimuldaK
    replied
    Gata cu economia, imi iau un SMART pentru sutele de drumuri pe care le fac pe zi in oras si imi iau pentru sufletul meu un Type R. Acum am inteles vorba aia, cu sufletul in rai.

    Leave a comment:

Working...
X