ACHIM: '05 Honda Civic Type-R, Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu cred ca vrei sa cumperi STIul lui Tom si nu stii cum sa-i zici.
    www.MobShop.ro www.Mobila-online.ro

    Mitsubishi Evolution X MR - Wicked White

    EX - Honda Civic Type-R FN2 - Milano Red
    Honda .:. Injen : HKS : CPL Racing : EXEDY : Quaife : Mugen : Hondata : BLoX : OMP : Recaro : Yokohama : OZ : JVC : DLS : Alpine : Focal : 3M : Ferodo .:. Type-R

    Comment


    • @Ticker: adik ce are?
      @Shadow: nu ma dau eu la din astea de consuma mult
      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

      Comment


      • conjunctivita = ochi rosii. Ochi care se mai fac rosii ca iei un pumn in ochi pentru ca se sparg capilarele din ei...

        Mi-a placut ideea initiala, dar acum ca vad poza parca m-am desumflat...
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • stiam ce e aia conjunctivita dar asteptam explicatia din randul 2
          eu totusi zic ca e interesant si ca merita sa o vad in realitate
          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

          Comment


          • Mi se parea o idee buna pentru ca rosu "da" bine pe negru, dar acum ca am vazut poza, mai bine nu
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • lasand estetica la o parte ... we've got news today
              ne vedem maine si va "explic" ce si cum
              The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



              DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

              Comment


              • Pe masa de operatie











                Asadar, aseara, impreuna cu baietii din DreamSquad si cu BNZ din RoadRunners ne-am apucat la garajul unui prieten sa urcam masina pe elevator, spunandu-ne ca nu e asa mare branza sa punem un catback. Si kiar nu a fost.

                De ieri a inceput sa sune din ce in ce mai "tare", iar acum sunetul mi se pare demential... o sa pun si ceva filmulet.

                Masina se simte f ok, insa as fi prea optimist sa incep sa lansez ipoteze despre cum trage

                Urmeaza si un film cu sound
                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                Comment


                • Arata demential Achim.
                  Sa o folosesti sanatos!
                  "I felt my vanos pulling, but i guess his vtec pulled harder, stronger, faster"

                  Comment


                  • "In loc sa stai sa inveti ... in plina sesiune ... pierzi timpul cu tzevile astea ... Nush ce sa mai zic ... generatia asta"

                    Felicitari, f frumos!

                    Comment


                    • in loc sa muncesti luni dimineata...critici pe altiii!ce generatii domle'..
                      ex CL7 AT 2006
                      CN1 Sport 2005
                      KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                      "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                      Comment


                      • Suna foarte bine evacuarea Toda !!

                        Comment


                        • Arata bine, trage bine(desi nu pot face o comparatie before/after montaj) si suna TAAAARRRRREEEEEE !
                          Pe aceasta cale iti spun sa-ti iei adio de la utilizarea mobilului in masina, in timpul mersului.
                          In concluzie, ai un "BRAVO!" si de la mine!
                          HONDA Accord

                          Comment


                          • Frumos, hai cu sound-ul !
                            Accord CL9 Type S CB 600 FA Hornet

                            Comment


                            • am auzit si eu evacuarea! felicitari suna f corect si se aude f misto! sa ai parte de ea ghenare
                              Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                              "how to make it in zi undistry or life"

                              Comment


                              • Originally posted by civic_ex View Post
                                Arata demential Achim.
                                Sa o folosesti sanatos!
                                merci mult pt apreciere

                                Originally posted by andreicsa View Post
                                "In loc sa stai sa inveti ... in plina sesiune ... pierzi timpul cu tzevile astea ... Nush ce sa mai zic ... generatia asta"

                                Felicitari, f frumos!
                                Originally posted by razvan p. View Post
                                in loc sa muncesti luni dimineata...critici pe altiii!ce generatii domle'..
                                pai poate de aia eram treaz domnule... ce oameni rau

                                Originally posted by dinoc View Post
                                Suna foarte bine evacuarea Toda !!
                                Originally posted by Ionut R. View Post
                                Arata bine, trage bine(desi nu pot face o comparatie before/after montaj) si suna TAAAARRRRREEEEEE !
                                Pe aceasta cale iti spun sa-ti iei adio de la utilizarea mobilului in masina, in timpul mersului.
                                In concluzie, ai un "BRAVO!" si de la mine!
                                ai un 10 cu telefonul ala
                                merci ... trebuie sa vedem cum se comporta exact cand isi mai revine vremea si poate o sa fie acompaniata si de un CAI ca sa completeze sunetul cum trebuie

                                Originally posted by Rumburak View Post
                                Frumos, hai cu sound-ul !
                                asta astept si eu, filmuletul de la cineva

                                Originally posted by STI View Post
                                am auzit si eu evacuarea! felicitari suna f corect si se aude f misto! sa ai parte de ea ghenare
                                asta da felicitari merci
                                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                                Comment

                                Working...
                                X