ACHIM: '05 Honda Civic Type-R, Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shadow View Post
    Eu pana acum nu am gasit o baterie non-honda care sa-mi intre...
    Incearca bosch S4 021
    '08 Fn1 - Invidia Catback, CAI Injen w hydroshield, Omp front braces, Eibach prokit springs, Ferodo ds2500, Oz ultraleggera w Michelin Ps3, GP kit-front/rear

    Comment


    • Originally posted by Shadow View Post
      Tu nu ai probleme cu spatiul pe acolo??? Eu pana acum nu am gasit o baterie non-honda care sa-mi intre...

      P.S.: De cat e bateria???
      mi-a recomandat-o Delphi pt Accord si am luat-o direct din magazin
      Varta Silver Dynamics de 61Ah

      Originally posted by Delphi
      Iti alegi bateria de aici: http://www.varta-automotive.ro/index.php?id=43&L=17 si o poti cumpara de aici: http://www.bumbas.ro/
      mie mi se pare ca asta se potriveste la tine
      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

      Comment


      • da ce aveti cu yuasa??
        HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
        HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
        vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
        KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

        Comment


        • ce cum cine ?
          The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



          DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

          Comment


          • The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

            Comment


            • Frumoasa poza mai ales cu aia mica, rosie, in mijloc (Abarth cumva?)
              Ia zi, nenea vatmanu' era un tip foarte rabdator din fire sau era prea tarziu/devreme si nu circulau tramvaiele?
              HONDA Accord

              Comment


              • nice pic... luminita aia din fundal dreapta nu era tramvaiul, nu?
                2006 Accord CL7 2.0 MT

                Comment


                • Undeva pe Dimitrie Pompei, vis-a-vis de campusul Orange... nu?
                  TypeR-ul e prea nou, nu e inca pe forum...?
                  '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

                  Comment


                  • @Ionut R. - da e abarth ferrari tribute 1.4 turbo 160cp
                    @cryo - nu , nu era tramvaiu
                    @[g] - da pe la capatu lu 16 de la pipera , typeru ala nu e inca pe forum masina are cam 1 sapt jumate , propietaru nu prea le are asa cu forumurile nu stie sa posteze , sa faca topicuri , etc ) si d'asta nu e inca prezentata dar o sa il invat eu si o sa apara si aici pe forum


                    Achim sper ca nu e cu suparare ca am rasp eu baietilor :P , si o sa mai pun eu restu de poze aici la tine pe topic :d

                    Comment


                    • e np maestre si intr-adevar, e asa cum zice el mai sus
                      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                      Comment


                      • E dragut foc Abarth ala! Nu trebuia sa aiba 180 cai insa (fata de 160 cat are Abarth "non-Tribut")? Parca asa auzisem cand l-au lansat. Oricum am vazut chiar acum cateva zile un 430 Scuderia si avea fix aceeasi culoare si acelasi stil si culoare la dungi! Cool!
                        '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                        Comment


                        • mai cat a fost expunerea la poza aia, tare fain a iesit.
                          achime ce gume ai in picioare?
                          HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                          HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                          vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                          KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                          Comment


                          • Yoko Parada Spec II
                            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                            Comment


                            • cum ti se par?
                              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                              Comment


                              • @mad_wob vreo 20 de secunde .

                                Comment

                                Working...
                                X