Respect pentru cum te ocupi de masina!
Te ai gandit vreodata daca e cea mai buna solutie sa bagi bani intr o masina destul de "inapoiata". Intreb ca si eu ma aflu in aceeasi situatie.
Te ai gandit vreodata daca e cea mai buna solutie sa bagi bani intr o masina destul de "inapoiata". Intreb ca si eu ma aflu in aceeasi situatie.

Xander nu baga bani in masina ci investeste in masina. Tu si cu mine da ... Noi bagam bani in masina. Iti recomand sa revizitam subiectul in 5 ani cand CL9 va valora 4.000 € stock (daca avem noroc) si a lui poate peste 15.000 €.

Comment