Suna-l... tot la banii aia ajungi, ba chiar s-ar putea sa iesi pe profit
))... si ramai si cu 2 masini
.
))... si ramai si cu 2 masini
.
...

.
. Chiar si tinute in garaj ridica semne de intrebare cu privire la posibila rugina a tablei.
Din pacate nici banii astia multi nu iti garanteaza ca masina e tipla si cred ca odata cu trecerea anilor cu atat mai putin... Sunt probleme multe, de la cele mai spinoase precum rugina (care e de departe cea mai pacatoasa si greu de combatut) pana la chestii gen consum de ulei pe care le au cam toate B-urile si H-urile care se indreapta spre 200k sau peste, indiferent ce spun proprietarii. Sigur ca un consum decent nu pune probleme, ziceam doar vis a vis de cuvantul asta "tipla". Altfel da, motoarele astea vechi inca tin compresia ca de fabrica si masinile merg de rup chiar si dupa 20 de ani. Cam greu asa ceva in ziua de azi. A mea de exemplu e cu suspensia stock (bucse etc.) la 168k si 17 ani prin Romania si se aude putin o bucsa de la bascula superioara, in rest e bec. 
(o simpla parere)

Comment