EEK: '92 Honda Prelude, 2.0i, Silver
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Probabil datorita faptului ca am vazut-o real si ai mai scris aici aveam impresia ca ai si thread.
Arata mai bine decat cu semnale galbene .
Leave a comment:
-
Da Vincent_77, sunt toate sansele sa o fi vazut in zona Stefan cel Mare. Pe acolo locuiesc. Multumesc ptr aprecieri!
Eugen(_41_), nu am mai facut thread cu masina mea pana acum. Am tinut-o ascunsa!
Leave a comment:
-
Leave a comment:
-
fain exmplar, este.... "simpla si curata", e super asa fara tot felul de impopotonari cum am mai vazut la unii...... arata perfect pt. varsta ei
cred ca ti-am si vazut-o si live de cateva ori daca nu ma insel, cred ca am vazut-o parcata in zona Stefan cel Mare.... cred ca asta era
sa ai parte de ea cat mai multa vreme
Leave a comment:
-
EEK: '92 Honda Prelude, 2.0i, Silver
Salutare tuturor!
Am placerea sa va prezint si eu in sfarsit masina mea: Prelude 4th gen, 1992, 2.0i
O am din august 2008 dar o s-o iubesc toata viata. E o masina care traieste, iubeste, respira, incanta, fura priviri, are suflet! Suntem din Galati dar locuim de cativa ani la Timisoara. Am trecut prin multe impreuna, am vazut multe locuri, ne-am plimbat, ne-am distrat si am suferit impreuna...
Detalii tehnice:
An fabricatie: 1992
Motorizare: 2000cmc / 98kw / 133CP
Km parcursi: 215000
Dotari de fabrica:
- geamuri electrice
- trapa electrica
- oglinzi electrice
- inchidere centralizata(din cheie)
- ABS
- servodirectie
- memorie spatar scaune
- reglaj intensitate lumina bord
Dotari extra:
- amortizoare sport cu reglaj pe inaltime si duritate
- jante aliaj OZ Racing 16 inch
- strut bar
- evacuare sport
- MP3 player Alpine / boxe GroundZero
- stopuri si semnalizatoare clare
- termometru interior
- volan 5th gen
- suporturi de numere HONDAFAN!!!
)
Astept cu entuziasm aprecierile si criticile voastre! Multumesc!Last edited by EeK; 14-03-12, 04:45.Tags: None

Leave a comment: