COOLDR3AM: '95 Honda Prelude 2.2, Silver Pearl (BB1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Doar astea sunt nu mai sunt altele! sorry

    Comment


    • #47
      Nu mai zice nimeni nimic? doarme lumea?? ce jenti sa imi pun si eu pe hondaru meu ?? vreau si eu pareri de la voi modele chestii ! hai fratilor ca degeaba e forumu asta nu ajutati si voi deloc cu o idee o parere ceva! va pup bafta

      Comment


      • #48
        Rota iti aduc eu in curand
        ....

        Comment


        • #49
          Dan P cand imi aduci atunci ? eu vreau sa gasesc ceva de genu asta sau poate imi dai tu ceva asemanator!

          Comment


          • #50
            Are cineva idee care sunt cele mai tari jenti pentru prelude argintiu ?? astept pareri

            Comment


            • #51
              o sugestie si din partea mea ; http://www.rotawheels.com/wheels.asp?wheelid=20 , si as alege culoarea gunmetal .
              civic EM2

              Comment


              • #52
                Mie cel mai mult im-i plac cu 5 brate simple ,cum am eu de exemplu dar sant foarte comune si nu foarte speciale . Eu zic ca pt. Prelude ar fi indicate niste jante sa se potriveasca cu forma masinii-fara muchii, nu cu colturi sau foarte agresive.
                Am in calculator vreo 200 de poze cu Prelude Daca vrei lasa mi un id de mess sa -ti trimit poate ti alegi ceva model care ti place
                No signature

                Comment


                • #53
                  Poti sa iti alegi de aici si iti aduc daca doresti http://www.showoffimports.nl/home.php?cat=368
                  Dan
                  ....

                  Comment


                  • #54
                    hai ca acum ma uit in ele si te anunt ! noroc

                    Comment


                    • #55
                      daca te intereseaza tenzo r pe 18,le am de un an pe masina aduse din SUA ,nu sa circulat cu ele iarna.
                      Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
                      Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

                      Comment


                      • #56
                        vreau poze reale cu ele si sa imi faci un pret la ele! dami un id de mess ceva sa vb! noroc

                        Comment


                        • #57
                          sakerut asta e id
                          Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
                          Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

                          Comment


                          • #58
                            ok ! multumesc prietene! hai lume alte pareri .. ati ramas fara inspiratie??

                            Comment


                            • #59
                              eu asa ceva o sa-mi iau odata: SSR TypeC

                              si cred ca si pe Prelude ar arata bine
                              07 Honda Civic Type R Milano Red
                              Ex: '08 Honda Civic Sedan 1.8 S MT Taffeta White

                              Comment


                              • #60
                                pai jentile care mi le arati tu sunt identice ca cele ale lui sakerut!chiar sunt misto sa sti
                                cooldr3am
                                Banned
                                Last edited by cooldr3am; 09-02-10, 11:04.

                                Comment

                                Working...
                                X