Informatii Honda Jazz A/T

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Informatii Honda Jazz A/T

    Buna ziua,
    as vrea sa ii cumpar sotiei un Honda Jazz automata, dar am vazut ca oferta pe Romania e foarte saraca. Aveti vreo recomandare de unde sa o aduc sau cum sa procedez?
    Si daca doriti sa ma ajutati cu niste sfaturi..... credeti ca e o idee buna un Jazz automat ? In caz de nevoie se gasesc oameni sa repare daca sunt asa rare?
    Cu respect,
    Tudor

    mod edit : topic mutat . Te rog sa verifici inainte de a posta daca este pe sectiunea care trebuie. Aceasta arie este destinata prezentarii masinilor personale.
    Vali_lj
    Tech Geek
    Last edited by Vali_lj; 22-03-21, 11:27.

  • #2
    Salut!
    Īntr-adevăr sunt rare cele automate in Romania, insa in vestul Europei e plin de ele. Oricum, in Romania nu s-a vāndut Jazz automat decat in echipare Trend din ce stiu eu, adică cea mai slabă echipare dpdv dotări.
    De reparat se poate repara orice la reprezentanta, cu costurile aferente, insa nu prea exista probleme la cutia automată daca a avut uleiul schimbat la timp si s-a folosit uleiul recomandat de producator sau ceva identic ca si specificații.
    Era asa de frig afara, incat atunci cand am vrut sa-l scuip pe unul, i-am infipt un țurțure in gat!

    Comment

    Working...
    X