Interes achizitie Honda HR-V 1.5 benzina, 130cp, manuala, dupa 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interes achizitie Honda HR-V 1.5 benzina, 130cp, manuala, dupa 2015

    Salutare tuturor,

    Dupa multe ore de lectura am aterizat si pe acest forum. Va multumesc pentru accept. Va rog frumos sa ma ajutati in masura in care puteti si vreti. Sunt in cautare unei masini ce va fi folosita preponderent (cam 70-80%) in oras pe distanta scurte (2-5km) si restul in afara (uneori pe drumuri neasfaltate). Trebuie sa recunosc ca am fost interesat si de toyota dar aurisul ts are o garda la sol relativ mica(circa 13.5cm) si e mai inghesuit in spate pentru pasagerii ocazionali. Noi suntem 2 adulti si un copil, completati uneori de 2 bunici. Honda HR-V pare sa aiba multe atuuri (fiabilitate, spatiu pasageri, garda la sol, portbagaj minim 430l) Am gasit cateva in Germania si ma bate serios gandul sa trag o fuga pana acolo. Detine cineva o asemenea masina si este dispus sa imi impartaseasca din experienta proprie (costuri orientative de intretinere, consum de oras, particularitati ) si eventual pentru cei din Bucuresti sa ne si vedem pe undeva sa vad si eu un pic masina?

    Multumesc in avans!

  • #2
    Buna, am de vanzare o honda hrv inca in garantie. Am fost f multumita de ea dar anul trecut am.primit o alta masina si honduta mea nu am mai folosita de aceea ma.vad nevoita sa o vand.
    https://www.olx.ro/oferta/honda-hr-v...7-IDdOSNM.html

    Comment

    Working...
    X