DENIS: '93 Honda CRX Del Sol 1.6 A/T, B16A2 Swap, Black (EH6)

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

frumoasa, arata foarte bine! felicitari realizatorilor si posesorului
    sa te bucuri de ea
    R 42659 - Milano Red Ep3

Comment

Ma bucur ca va place masina ,multumesc pentru cuvintele frumoase dar nu este doar meritul meu este al intregului garaj(FREAK TUNYNG) din care mai fac parte Armand si Dragos care sint 2 baieti de neinlocuit Armand un bun mecanic si Dragos un electrician cum nu am mai vazut te salutam pe aceasta cale Denis si sa o stapinesti sanatos si fara incidente neplacute.
      Acum a mai intrat inca un Del Sol la coafat o sa va tin la curent aici cit si pe contul nostru de facebook (JDM GARAGE FREAK TUNYNG).

Comment

Originally posted by Marutzu View Post
        Ma bucur ca va place masina ,multumesc pentru cuvintele frumoase dar nu este doar meritul meu este al intregului garaj(FREAK TUNYNG) din care mai fac parte Armand si Dragos care sint 2 baieti de neinlocuit Armand un bun mecanic si Dragos un electrician cum nu am mai vazut te salutam pe aceasta cale Denis si sa o stapinesti sanatos si fara incidente neplacute.
        Acum a mai intrat inca un Del Sol la coafat o sa va tin la curent aici cit si pe contul nostru de facebook (JDM GARAGE FREAK TUNYNG).
        Intradevar, niste persoane foarte pricepute si foarte de treaba , multumesc inca odata sa nu uiti de logo, si suportul de numar cu freak.

Comment

Nu uit deja leam facut ramine sa ti le trimit vorbim miine la telefon .

Comment

hai sus cu pozele si filmuletele de la Vatra Dornei, sa vada baietii ca nu te-ai facut de ras !!!!!!!!!!!!
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/sparco78/

Comment

Bravo vecine, feina masina, nu stiam ca e asa un proiect. Am mai vazut-o pe str. Belvedere in Copou, eu stau la cateva case mai sus.

Cu ce masini te-ai luptat la Vatra Dornei?

Comment

Stiu ca e cam tarziu dar am terminat filmultul de la Vatra Dornei Vizionare placuta http://www.youtube.com/watch?v=dSRVk...uzZmnw&index=1

Comment

Working...
                X