KMR: '96 Honda CRX Del Sol 1.6 SiR, Motegi Edition, Cypress Green Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• pretorian
    replied
    eh...detalii

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Da o zona cu umbra nu ati gasit si voi? Cred ca v-ati prajit bine la soare.

Leave a comment:

• vtin
    replied
    Domnu' KMR, s-o purtati sanatos si sa v-aduca numai bucurii!
    In prostia mea, am crezut ca e vorba de cea rosie si nu am mai intrat pe topic.
    Ei, de abia acum lucrurile au intrat pe fagasul bun. Fara s-o vad pe actuala, imi permit sa spun ca ai luat decizia corecta.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    De astazi masinuta este "incaltata'' cu jante albe de 15" si anvelope 205/50/15 . Ca prim feeling, parca directia este putin mai greoaie si masina putin mai dura, asta de la anvelope. Fotografii cat mai curand.

Leave a comment:

• Dan P
    replied
    Felicitari de noua achizitie.

Sa o stapanesti sanatos mai mult ca pe cea rosie.

Leave a comment:

• pretorian
    replied
    kmr ... la cum se anunta traba acolo trebuie cort si lautari ... daja putem sa facem o intalnire zonala de mesterit la honde

Leave a comment:

• Zoné
    replied
    hop si eu bere included

Leave a comment:

• KMR
    replied
    No problem, next time

Leave a comment:

• psycho_mishu
    replied
    Originally posted by KMR View Post
    Deci, ieri a fost workshop-ul de Del Sol. Echipa: Bodo, maruta, thoramann, pretorian, Vali_lj si eu.
    LE Iata si pozele: http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...rshop+Del+Sol/

"Next time" vreau si eu!
    Poate un PM sau un post?

Leave a comment:

• ionutblv
    replied
    Gabi,dar vine iarna...cumva pleci in concediu prelungit- Hawaii

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Am fost astazi seara sa vorbesc de reparatia tapiteriei de piele. Vestea buna este ca se poate face dar nu stiu inca cat ma va costa si cand va fi gata. Eu as vrea sa fac tapiteria dupa ce vopsesc masina. Maine sper sa o incalt cu jantele de aliaj si anvelope de vara

Leave a comment:

• geve
    replied
    KMR-ul , da tu de ce nu recunosti ca si tu porti ochelari noaptea mai nou ) ,te iei numai de maruta :P ),

PS: zilele astea sa vedem cum ne intalnim intr-o seara te sun,sunt foarte aglomerat la munca f... :|

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Bodo este detinatorul licentei El stie ce-a facut, noi am fost spectatori

Leave a comment:

• Zoné
    replied
    Cum ati facut combinatia cu butonul pentur portbagaj?
    Vreau si eu

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Originally posted by thoramann View Post
    Si eu am fost SUPER util .... am spart un pahar

A fost fain, mai facem mai facem. Trebuie sa imi cumpar alea doua placi de lemn/placaj gros pentru portbagaj si inele de boxe, deci marea mestereala continua.
    Am vorbit de policarbonat pentru portbagaj dar n-am idee cat costa Ca sa il taiem avem 2 variante: bomfaier ( sau panza traforaj ) dar muncim ca idiotii sau un fisier ( corel, etc ) cu forma placii si il taiem perfect la un router ( e o chestie care taie ).
    LE Mi-am amintit : n-am lumina ambientala rosie ( n-a gasit Bodo leduri sau, cel putin asa mi-a zis mie )

Leave a comment:

Working...
X