yobit net
ALXHNDA: '95 Honda CRX del Sol, Yellow - Hondafan

ALXHNDA: '95 Honda CRX del Sol, Yellow

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ALXHNDA: '95 Honda CRX del Sol, Yellow

Sunt nou ca membru pe forum dar va urmaresc de mult timp, va salut pe toti si numai bine. Am si eu un del Sol de ceva vreme, sper sa va placa.

Last edited by hondatu; 07-08-13, 15:17.

Felicitari sa il stapanaesti sanatos!
    Honda - The Power Of Dreams

Comment

Felicitari! Am vazut-o pe Autovit acum ceva vreme! Esti cel care o vinde sau cel care a cumparat-o? Cum se prezinta?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta
      Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

Comment

Bine ai venit !
        F faina combinatia de culoare cu semnalele... jantele ar merge un gunmetal grey
        Jantele sunt pe 17? Nu tragi prea greu de volan?

Comment

Arata f f bine masinuta. Bv!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
          sigpic

Comment

Originally posted by Punk View Post
            Felicitari! Am vazut-o pe Autovit acum ceva vreme! Esti cel care o vinde sau cel care a cumparat-o? Cum se prezinta?

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta
            Eu sunt cel care o vinde,am mai avut un ej9 ce l-am dat la Timisoara acum cateva zile.Epuizez stocu ca mai am ceva bani si vreau sa imi iau un s2000.
            Masina merge foarte bine,eu am avut mare grija de ea,am intretinut-o bine.Dar acuma nu am ce face tre so dau sa imi realizez visul cu s2000-ul..
            Mie imi sta in mult mai multi bani decat este acum la vanzare... dar asta este.

Comment

Foarte frumoasa masina. Sa o stapaneasca sanatos noul proprietar. Am vazut si eu anuntul si i-am recomandat-o unui prieten de aici. Momentan se mai gandeste, pentru ca nu era hotarat sa treaca pe Honda.
              CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
              NEW ???
              HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
              EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

Comment

Originally posted by hoinar View Post
                Foarte frumoasa masina. Sa o stapaneasca sanatos noul proprietar. Am vazut si eu anuntul si i-am recomandat-o unui prieten de aici. Momentan se mai gandeste, pentru ca nu era hotarat sa treaca pe Honda.
                Mersi mult.

Comment

O dau la schimb si cu alta honda si diferenta din partea mea sau a lui dupa caz...

Comment

Originally posted by mindmugger View Post
                    Bine ai venit !
                    F faina combinatia de culoare cu semnalele... jantele ar merge un gunmetal grey
                    Jantele sunt pe 17? Nu tragi prea greu de volan?
                    Scuze ca nu am mai raspuns dar am fost plecat in concediu ..
                    Sunt cam grele jantele ai dreptate dar nu le-am schimbat ca nu am vrut sa-i stric designu

Comment

Foarte misto culoarea pe del Sol. Sa ai noroc de el!
                      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Originally posted by ticker View Post
                        Foarte misto culoarea pe del Sol. Sa ai noroc de el!
                        Mersi mult.

Comment

Deja o dai? http://www.autovit.ro/honda-crx-C30470596.html
                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Originally posted by alxhnda View Post
                            Scuze ca nu am mai raspuns dar am fost plecat in concediu ..
                            Sunt cam grele jantele ai dreptate dar nu le-am schimbat ca nu am vrut sa-i stric designu
                            Ii "strici" putin design-ul dar pe partea cealalta... directie mai buna, acceleratie mai buna, franare mai eficienta si protejezi si partea mecanica daca vii cu jantele mai aproape de dimensiunea recomandata de producator.
                            Gandeste-te ca maximul recomandat pt del sol e 15 inch cu 195/50/15 (cred ca intra si un 205). Daca tu ai talonul la cauciuc de 40mm, la astea de 17 inchi, tot ai roata mai mare cu vreo 4 cm decat diametrul maxim recomandat + cauciucuri mai scumpe, greutate mai mare
                            In ce priveste designu, sa stii ca da f bine cu jante pe 15 si 195/50/15... e de preferat sa ai suspensie reglabila ca sa iti asezi roata frumos in aripa. Poti sa te uiti la threadul meu dar tine cont ca am 195/45/15, deci ar fi cauciucul cu 1 cm mai mare pe sectiune.
                            Stiu ca e o masina frumoasa, dar mie mi se pare ca se conduce mai bine decat e frumoasa... acum depinde de tine.
                            Cel mai bine cauti la cineva niste jante mai mici si o incalti putin sa iti dai seama de cum se simte si cum arata.
                            Bafta

Comment

Originally posted by ticker View Post
                              Cum adica o dau deja pai ie la mine de un an cam asa,o dau ca poate ma intind la un s2000 ceva.

Comment

Working...
                              X