ADRIAN73: '19 Honda CR-V 1.5T CVT Elegance, Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ma pregatesc de iarna, ce cauciucuri recomandati, pentru 235/60/18?

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        Merg niste geamuri negre pe ea. Negrul este foarte pretentios,dar in acelasi timp este si foarte frumoasa culoarea , mai ales pe CRV . Am vazut una la HN dar era varianta full.

        Comment


        • #34
          La mine nu mergea waze ul pe S8. Cand am trecut pe S10 imediat a mers.

          Comment


          • #35
            Originally posted by aurelian.paratu View Post
            Merg niste geamuri negre pe ea. Negrul este foarte pretentios,dar in acelasi timp este si foarte frumoasa culoarea , mai ales pe CRV . Am vazut una la HN dar era varianta full.
            Corect, urmeaza niste folii pe geamurile din spate si luneta!!!
            asta e, stiu cat de pretentioasa e pe negru, vreau sa .i apluc o protectie ceramica!!!

            Comment


            • #36
              Originally posted by aurelian.paratu View Post
              La mine nu mergea waze ul pe S8. Cand am trecut pe S10 imediat a mers.
              Merge, nu cred, eu am j7 si a mers, un prieten a rezolvat pbl cu...apk.....trebuie sa mearga

              Comment


              • #37
                Originally posted by adrian73 View Post

                Glumind as putea, dar vine frigul. E fff ok. Am reusit sa conectez waze la ea, prin telefon. E super sa merg cu waze, cu ajutorul masini.
                am plecat din brasov cu un consum de 10.2 kmh si am ajuns cu 5.1kmh, cam 190km. Am mers bineinteles, normal( de incet), maxim 90...95kmh. Am vrut sa ma obisnuiesc cu ea si seafac un pic de rodaj, dar nu trebuie
                in rest , incerc sa fac poze mai multe. Imi place si tapiteria de pe scaune si usi, nu este varianta full.
                Dar de ce ai luat-o din Brasov?

                Comment


                • #38
                  Originally posted by adrian73 View Post

                  Merge, nu cred, eu am j7 si a mers, un prieten a rezolvat pbl cu...apk.....trebuie sa mearga
                  Pai degeaba am descarcat apk ca tot nu mergea.
                  La S10 am descarcat android auto si a mers din prima.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Raptor21 View Post
                    Dar de ce ai luat-o din Brasov?
                    E simplu raspunsul, am gasit un dealer pe" masura", deh, reducere mai mare la ea!!!😉👍

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by aurelian.paratu View Post

                      Pai degeaba am descarcat apk ca tot nu mergea.
                      La S10 am descarcat android auto si a mers din prima.
                      Exact s.a descarcat aplicatia android auto, dar atentie nu din aplicatia telefonului, ci din google direct...!!!

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by adrian73 View Post
                        Ma pregatesc de iarna, ce cauciucuri recomandati, pentru 235/60/18?
                        Ma poate ajuta cineva????

                        Comment


                        • #42
                          Ori ce marca premium este buna. Eu am bridgestone blizard. Sunt foarte ok. Am 10.000 cu cele de iarna si 30.000 cu cele de vara. Am vazut ca multi s au plans de ele,dar pentru mine sunt ok. Vrei ceva f bun- mergi pe michelin

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by aurelian.paratu View Post
                            Ori ce marca premium este buna. Eu am bridgestone blizard. Sunt foarte ok. Am 10.000 cu cele de iarna si 30.000 cu cele de vara. Am vazut ca multi s au plans de ele,dar pentru mine sunt ok. Vrei ceva f bun- mergi pe michelin
                            Ms mult, deocamdata nu am in plan ...excursii pe la munte, dar nu se stie niciodata. Vroiam sa vad ceilalti posesori de crv ce au pus!
                            e de luat in seama si bridgestone, acum masina a venit cu dulop sport maxx de vara

                            Comment


                            • #44
                              Eu am avut pe ultimele 4 masini (inclusiv CR-V’ul de acum) Nokian si au fost foarte ok. Acum depinde si de buget, sigur Michelin sunt printre cele mai bune dar si cele mai scumpe. E adevarat nu fac drumuri multe pe la munte deci nu pot spune ca le-am testat in conditii de vreme extrema, insa am apucat ceva drumuri destul de inxapezite si nu am avut emotii (si celelalte 3 masini nu erau 4x4).

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by SKR View Post
                                Eu am avut pe ultimele 4 masini (inclusiv CR-V’ul de acum) Nokian si au fost foarte ok. Acum depinde si de buget, sigur Michelin sunt printre cele mai bune dar si cele mai scumpe. E adevarat nu fac drumuri multe pe la munte deci nu pot spune ca le-am testat in conditii de vreme extrema, insa am apucat ceva drumuri destul de inxapezite si nu am avut emotii (si celelalte 3 masini nu erau 4x4).
                                Multumesc, si nokian sunt ok. Cam marea majoritate, nokian, conti, bridgestone, goodyear , etc sunt cam la acelasi pret,+-, O sa vad care vor fi ok.

                                Comment

                                Working...
                                X