AURELIAN.PARATU: 18 Honda CR-V 1.5T i-VTEC, echipare?, Premium Agate Brown Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• NU merg mereu la viteza aceea. Undeva la 130-140 este cel mai des. Chiar nu stiu la ce marca sa ma indrept, pentru ca niciuna nu imi face cu ochiul.

Comment

• Pai daca te invarti la suma de 30-35k euro si doresti in continuare o masina asemanatoare (dimensiuni, dotari) ar fii cateva modele de luat in calcul, desi mie personal cel mai imi place Mazda CX5 A/T 2.5 exclusive line sau sports line.
      I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that. ― Robert Michaels MD - 2007 - Graduation Speaker

Comment

• Am fost la SIAB de unde am venit trist rau. Nu ai ce sa alegi. In comparatie cu anul trecut mult mai saracacios.
        Am vrut sa vad Mazda CX 5- care mi a lasat un gust amar. Nu are nimic din ce as vrea eu. Din ce am vazut acolo( exceptand marcile premium) 4 masini mi au placut:
        - mazda cx30 - foarte frumoasa 4x4.Pozitia la volan f ok. Spatiul spate si portbagajul cam micute(comparativ.cu crv dar sunt clase.diferite). Este de luat in considerare desi parerile despre motorul nou sunt ca este un motor puturos cel de 180 hp.
        - ford ranger wiltrac - frumos si imi place dar nu e masina de alergat cum fac cu honda.
        -ford ranger raptor- wow .....e o bestie. M as impaca cu o astfel de masina. O sa fac un drive test cu el. Poate pe viitor daca de aliniaza astrele..........
        -volvo.s60 t5 o masina care mi a placut la superlativ. Era un pret sa zicem ok poate cu mici.negocieri ajunge in lista mea acceptabila.de pret. Oricum daca voi gasi una sh cu 25000 km maxim renunt la vw

Comment

• Ce modele erau expuse la standul Honda? Era si vreun Jazz, ai fost cumva atent?

Comment

• Erau 3 civic si 3 cvr din care 2 hibrid. Sincer la Crv batea vantul.

Comment

• Originally posted by aurelian.paratu View Post
              Erau 3 civic si 3 cvr din care 2 hibrid. Sincer la Crv batea vantul.
              Sa inteleg ca e o masina "pe viatza". Am luat-o si raman cu ea pana cand "moartea ne va desparti" ?

Comment

• Originally posted by laiud9 View Post

Sa inteleg ca e o masina "pe viatza". Am luat-o si raman cu ea pana cand "moartea ne va desparti" ?

Desigur ca nu. Se va schimba curand. Problema e sa gasesc masina de schimb.

Comment

• Originally posted by aurelian.paratu View Post

Desigur ca nu. Se va schimba curand. Problema e sa gasesc masina de schimb.
                  Pai ti-o iau astia de la nord inapoi? au acceptat asta? Ca de vandut, nu cred ca vei reusi, no hate

Comment

• mie imi place mai mult RAV-ul nou. chiar vreau sa merg la un drive test cu el
                    "Ethics. That's always so inconvenient."
                    Cal Lightman

Comment

• Oi gasi o eu sa o dau. Hibrid nu iau sub nicio forma.

Comment

• Originally posted by Turkish View Post
                        mie imi place mai mult RAV-ul nou. chiar vreau sa merg la un drive test cu el
                        Era unul acolo dar nu mi place sub nicio forma. Nici in interior si mai ales exteriorul. E urat rau. Tine de gusturile fiecaruia.

Comment

• vezi ca la Volvo noile motoare dopate de 2 litri benzina nu au demonstrat inca absenta problemelor
                          sa nu dai din lac in put
                          altfel da, noile Volvo arata exceptional, daca as fi cat de cat convins de fiabilitate V60 XC ar fi masina perfecta pentru mine
                          "Ethics. That's always so inconvenient."
                          Cal Lightman

Comment

• La Volvo, va recomand sa faceti un drive test pe autostrada, noul V90 pare cam zgomotos, zgomotul venind din partea din spate si se aude mai accentual de pe bancheta din spate.

Comment

• Eu ma uitam la S60.

Comment

• Oare la o posibila vanzare cam cat e devalorizarea ? La modelul nostru ma refer nu in general.

Comment

Working...
                                X