AURELIAN.PARATU: 18 Honda CR-V 1.5T i-VTEC, echipare?, Premium Agate Brown Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Are si Romana si Engleza

Comment

• Originally posted by aurelian.paratu View Post
      Are si Romana si Engleza
      Multumesc

Comment

Salut,

Stiti cumva daca merge asa ceva si in Romania ????
        https://www.youtube.com/watch?v=S6Cd...uNJDYOVUxX98pE
        Salut,

Nu s-ar pierde garantia daca ai instala asa ceva?

Comment

• Probabil,dar tableta se misca greu. Acasa abia merge youtub pe ea. Ma gandesc daca as putea sa o tin mereu conectata la net. Sa cumpar un stick orange care sa mearga non stop wireles

Comment

Probabil,dar tableta se misca greu. Acasa abia merge youtub pe ea. Ma gandesc daca as putea sa o tin mereu conectata la net. Sa cumpar un stick orange care sa mearga non stop wireles
            Nu stiu daca stiti, unitatea navi de la Honda are un Android vechi si cu probleme, nu are memorie RAM si ROM decat cat sa duca relativ multumitor aplicatiile cu care vine. orice ati instala si orice veti pune nu veti reusi decat sa mearga si mai lent si sa se blocheze des.
            Cu softul si hardul de acolo nu se poate face nimic, asta e realitatea.
            Doar, se pot pune alte unitati cu mult mai multa memorie si cu Androide la zi, poate chiar 9 caci cred ca 10 inca e science fiction la unitati navi de masina.
            Eu am renuntat sa modific sau sa instalez ceva pe unitatea navi. Daca vreau pun alaturi un telefon de un milion de ori mai rapid si mai destept si asta e.
            Chiar folosesc niste aplicatii de la sygic cu telefonul, de head up display, merge foarte foarte bine.
            Sau puneti 4 magneti in colturile unitatii navi si atasati o tableta ca lumea cu aplicatii si rapida, e si asta o solutie.
            Unitatea Navi de la Honda e o rusine ca putere de calcul, sistem de operare, memorie, definitie a ecranului si capacitati tactile. Asta este, facem ce putem.
            Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
            now: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T

Comment

• Am incercat sa o conectez la honda connect. A mers. Am descarcat cateva aplicatii gen acceptate de honda.
              vroiam youtube, dar nu l pot descarca. Nu merge sub nicio forma.

Comment

• Dar Android auto ce are?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Comment

• Originally posted by Raptor21 View Post
                  Dar Android auto ce are?
                  Ar trebui sa mearga Android Auto la o masina din 2018, pentru ca citesc: Android Auto este compatibil cu următoarele vehicule.

• Accord 2016-
                  • Civic 2016-
                  • Clarity Cell Combuel 2017-
                  • CR-V 2017-
                  • Fit 2018-
                  • Eliberat 2017-
                  • Odiseea 2018-
                  • Pilot 2017-
                  • Ridgeline 2017-
                  Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                  now: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T

Comment

• Android auto merge. Eu asa conectez telefonul la tableta.
                    As fi vrut ca tableta sa fie autonoma. Sa nu ma folosesc de telefon.

Comment

Android auto merge. Eu asa conectez telefonul la tableta.
                      As fi vrut ca tableta sa fie autonoma. Sa nu ma folosesc de telefon.
                      Atunci ai putea sa incerci asta daca nu tii la garantie

https://youtu.be/QYMgwWTYxtw

Comment

• Stiu. Il vazusem. Este o solutie de luat in considerare.

Comment

• Originally posted by Raptor21 View Post
                          Atunci ai putea sa incerci asta daca nu tii la garantie

https://youtu.be/QYMgwWTYxtw
                          Nu pierde nicio garantie din ce stiu. Maxim pierde la sistemul de infotainment, care oricum e varza. deci go for it

Comment

• I love my Honda

Comment

• A venit frigu, deci probabil de acolo. E o masina fffff fff sensibila.

Comment

• Probabil. Miercuri e programata la doctor. Facem revizia. Daca ar fi sa plec cu ea in afara .......minar fi teama. Masina nu cred ca rezista la mers accelerat pentru un timp indelungat. Aici dupa 100 km mers alert pe A1 a dat eroare.

Comment

Working...
                                X