ICERW: '16 Honda CR-V 1.6 i-DTEC 2WD SE Plus , Crystal Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ICERW: '16 Honda CR-V 1.6 i-DTEC 2WD SE Plus , Crystal Black Pearl

    Am reusit sa cumpar o Honda CR-V din 2016 SE Plus. O sa revin cu poze deocamdata nu intelg masinile astea nu au toate navigatie? Care ar fi optiunele sa folosesc navigatie in masina asta?
    Attached Files
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 08-08-22, 13:56.

  • #2
    teoretic au toate navigație. Dar totul e relativ... aratati o imagine a bordului.
    Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
    Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
    Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

    Comment


    • #3
      Atasez cateva poze cu masina si interiorul si versiunea ce o foloseste
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Da... o mașină cam atipică. Și ce functii sunt pe ecranul acela posibile?
        Dacă aveți Android 4.04, puteti instala waze sau alte navigatii, e plin netul de informații.
        Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
        Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
        Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

        Comment


        • #5
          Urmeaza instructiunile de aici, sper sa mai fie de actualitate toate linkurile: https://hondafan.ro/forum/forum/aria...-android-4-0-4

          Comment


          • #6
            Multumesc am reusit sa instalez waze si ceva aplicatii direct de pe usb

            Comment


            • #7
              Salutare am schimbat bateria si a aparut mesajul asta m-am intors la magazin si baiatul de acolo a zis ca bateria e ok trebuie doar programata e adevarat ? daca da cum se face asta ?

              masina este honda crv 2016 1.6 diesel

              Comment


              • #8
                Probabil tipul de baterie este gresit. In mod normal bateriile pentru start stop sunt diferite fata de cele standard. Probabil o vizita la service o sa te lamureasca.

                Comment

                Working...
                X