COSMINFLOREA: '15 Honda CR-V 1.6 i-DTEC 9A/T AWD, Lifestyle, Urban Titanium Metallic

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Felicitări pentru achiziție si drumuri bune si lib

Comment

Felicitari pentru achizitie!
      Eu unul sunt la al 2-lea CR-V, benzina amandoua insa. Iar mai nou, am luat si un Civic 5D, pentru fiica-mea!
      Super-masini!
      Ex: '13 Honda CRV Lifestyle 2.0 M/T Passion Red Metallic
      '07 Skoda Octavia Elegance 1.9 TDi MT Silver Metallic
      '04 VW Polo Comfortline 1.4 MT Silver Metallic
      '02 Daewoo Matiz 0.8 MT Blue Metallic

Comment

Am dat comanda azi de bare transversale si suport de bicicleta. Abia astept sa vina: am ales Thule Wingbar Edge si Thule Proride 958.
        Tot azi am trecut si pe la Asko, s-a efectuat un update de ECU pentru o rechemare legata de valorile emisiilor.

Comment

Click image for larger version

Name:	IMG_20200308_152221.jpg
Views:	120
Size:	38.2 KB
ID:	869300Click image for larger version

Name:	IMG_20200308_153510.jpg
Views:	105
Size:	35.1 KB
ID:	869301

Am reusit ieri sa montez barele. Arata decent spre bine, acum astept soarele sa le incerc.

Comment

Arata bine, cel putin comparat cu celalalt model disponibil pt CR-V’urile nostre, astea arata f bine. Am vazut CR-V’uri cu ambele modele montate. Sa le folosesti sanatos!

Astept si eu zile mai calde si o sa-mi dau si eu comanda de bare cu acelasi suport bicicleta.

Comment

Multumesc frumos! Da, acest model e mai estetic. Suportul de bicicleta e mai scump decat Freeride, dar dupa multe review-uri citite pare ca e ce trebuie.

Comment

Cred ca 598 ai vrut sa scrii. Am avut și eu 2 598 pe unul din civicurile anterioare, sunt intr-adevăr excelente, foarte solide și ușor de montat pe mașina și de montat bicla pe ele. La crv īnsă ezit sa folosesc așa ceva din cauza īnălțimii mai mari a masini, nu cred ca e comod sa cocot bicicletele atāt de sus...
                2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                Ex:
                2014 Honda Civic Executive
                2011 Honda Civic GT

Comment

Da, am gresit... Alternativa era suport pentru carlig, dar trebuia sa montez carlig, ducand la o investitie foarte mare.

Comment

Working...
                  X