Jules_K: '16 Honda CR-V 2.0, A/T AWD Elegance, Urban Titanum Metallic

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Am incarcat-o, insa e destul de dificil de facut. Nu a mers. O sa merg la service cu asta cand gasesc putin timp. Stiu ca la un moment dat am decuplat bateria. Dar nu-mi amintesc sa fi facut asa dupa asta. Sau poate n-am folosit geamul ala deloc.

Comment

• Dupa patru ani si ceva de cand am masina am descoperit sa in setari exista optiunea de Change Skin. Care schimba interfata masinii in ceva absolut uluitor dragut. Chiar nimeni a spus nimic de asta?

Comment

• Click image for larger version

Name:	3A8CCB28-4D48-4E12-8355-610699B01259.jpeg
Views:	208
Size:	38.3 KB
ID:	874596Click image for larger version

Name:	B046CCEE-B964-4449-B564-C7A1CE4EDFE8.jpeg
Views:	179
Size:	37.7 KB
ID:	874597 Si poze.

Comment

• Haha, eu nici nu imi mai aduc aminte cum arata cel implicit. In prima zi am gasit optiunea asta. Riscul meseriei, daca esti in IT, in prima zi te preocupa sistemul infotainment/mutlimedia )

Comment

• Eu nici acum dupa ce ai spus ca exista nu am gasit’o )) Mie mi-ar fi mai de folos apple car play pe unitatea asta pre-istorica dar nu cred ca mai avem vreo sansa

Apropos de supportul de telefon, cum l-ai fixat acolo, lipit sau se prinde doar cu ventuza? Poti pune te rog o poza cu el si eventual ce model e?

Comment

• Cauta ceva cu Skin Change in Settings. O sa ceara restart si aia e. Daca nu gasesti da-mi un semn si ne vedem.
              Suportul e ceva chinezesc, relativ decent, insa s-a dus lipiciul original si tot pica. Asa ca am improvizat temporar cu niste autoadezive din alea ieftine. Atat de ieftine ca la frig se desfac. Si nici nu mai pot baga cablul in telefon.
              In general sunt multumit de el.
              Initial am vrut sa iau unul cu ventuza si magnet. In Carrefour la noi este o insula care vinde din astea. Ceva de genul: https://www.emag.ro/suport-auto-magn...ch-Action=view
              Ce mi-a placut la alea in special e ca au vreo 5 magneti care sunt si foarte puternici. Doar ca nu aveau stoc deloc si m-am enervat si am luat pe cel de acum.
              Optiuni sunt, insa pe mine ma intereseaza sa fie usor de pus/luat telefonul, sa am loc sa bag cablul in el sau sa aiba charging integrat si sa-l pot pune intr-un loc ok. Nu suport chestii pe parbriz asa ca l-am pus desupra butonului de avarii spre pasager. Pentru mine e perfect acolo, desi pasagerul nu mai vede ecranul de sus. Care oricum e inutil.

Comment

• L-am gasit pana la urma, pen-ultima optiune...l-au ascuns bine de tot. Daca nu scriai tu probabil mai treceau 2 ani si tot nu dadeam de ea ) Ms!

Comment

• Si am mai schimbat un bec de faza scurta. A trecut ceva vreme de la ultima schimbare.

Comment

Working...
                  X