RO861: '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDI M/T Executive, Nighthawk Black Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eu le pun fara sa bifez "insert inline", le trag in partea de jos, le bifez (au o casuta mica intr-un colt) si apoi apas "Done".
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

    Comment


    • #47
      Crede-ma, nu am gasit butonul "insert inline" de care vorbesti.
      Pe bara de stare de sus exista buton "insert image".
      Apas si se deschide o fereastra care are sus doua tab-uri "From computer"si "From URL", iar jos un buton "Select Files".
      pe tab-ul "From computer" apas "select files", se deschide fereastra de explorer si selectez pozele.
      Se face upload, si apar in fereastra cu denumirile de mai sus.
      Repet: nu am nici un alt buton ca optiune.
      Unde am gresit?
      O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

      Comment


      • #48
        Maximizeaza pagina de Manage attachments, Sunt in partea dreapta jos butoanele de insert inline si done.
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • #49
          ro861, foloseste butonul de insert attachments, nu cel de insert image(adica foloseste-l pe cel cu negru in poza) si o sa iti apara si optiunea de insert inline:
          Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	35.8 KB
ID:	711297
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

          Comment


          • #50
            Acum am facut exact cum mi-ati indicat.Sper sa se vada, sun t pozele cu masina.

            Click image for larger version

Name:	IMG_0909.jpg
Views:	2
Size:	107.1 KB
ID:	711307Click image for larger version

Name:	IMG_0920.jpg
Views:	2
Size:	63.6 KB
ID:	711318Click image for larger version

Name:	IMG_0921.jpg
Views:	2
Size:	47.7 KB
ID:	711319Click image for larger version

Name:	IMG_0922.jpg
Views:	2
Size:	46.9 KB
ID:	711320Click image for larger version

Name:	IMG_0923.jpg
Views:	2
Size:	60.8 KB
ID:	711321Click image for larger version

Name:	IMG_0924.jpg
Views:	1
Size:	78.6 KB
ID:	711322Click image for larger version

Name:	IMG_0926.jpg
Views:	2
Size:	51.0 KB
ID:	711323Click image for larger version

Name:	IMG_0929.jpg
Views:	2
Size:	51.9 KB
ID:	711324Click image for larger version

Name:	IMG_0930.jpg
Views:	2
Size:	49.9 KB
ID:	711325Click image for larger version

Name:	IMG_0919.jpg
Views:	2
Size:	60.6 KB
ID:	711317Click image for larger version

Name:	IMG_0918.jpg
Views:	2
Size:	65.6 KB
ID:	711316Click image for larger version

Name:	IMG_0910.jpg
Views:	2
Size:	96.2 KB
ID:	711308Click image for larger version

Name:	IMG_0911.jpg
Views:	2
Size:	111.1 KB
ID:	711309Click image for larger version

Name:	IMG_0912.jpg
Views:	2
Size:	84.2 KB
ID:	711310Click image for larger version

Name:	IMG_0913.jpg
Views:	2
Size:	80.9 KB
ID:	711311Click image for larger version

Name:	IMG_0914.jpg
Views:	2
Size:	76.9 KB
ID:	711312Click image for larger version

Name:	IMG_0915.jpg
Views:	2
Size:	70.6 KB
ID:	711313Click image for larger version

Name:	IMG_0916.jpg
Views:	2
Size:	48.5 KB
ID:	711314Click image for larger version

Name:	IMG_0917.jpg
Views:	2
Size:	64.2 KB
ID:	711315Click image for larger version

Name:	IMG_0933.jpg
Views:	2
Size:	71.4 KB
ID:	711326
            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

            Comment


            • #51
              Acum si poza cu suportul de diferential, legat cu sarma:
              Click image for larger version

Name:	IMG_0939.jpg
Views:	1
Size:	110.2 KB
ID:	711327
              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

              Comment


              • #52
                acu se vad
                '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Parca ma uit la a mea,...difera motorul si cutia, dar din fata nu se observa..inca o data s-o stapanesti sanatos, treaba cu diferentialul e "criminala". Nu esti, probabil, in oras si se vede ca Navi e "subtirica" rau de tot, poate va apare in viitor o versiune mai bine pusa la punct. Nu mai lasa parfumul ala acolo, poti avea surprize urate, iti spun din experienta cu vechea masina, foloseste parfumuri solide intre scaune, sub scaune, dar nu pe gurile de ventilatie, alea solide ar merge si-acolo, dar eu nu mai risc, cateva picaturi fierbinti intr-o vara caniculara si ai "rezolvat" ecranul sau altele pe bord !
                  WillyCR-VFAN
                  Senior Member
                  Last edited by WillyCR-VFAN; 23-03-12, 08:31.
                  Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                  "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                  "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                  Comment


                  • #54
                    Multumesc de aprecieri si sugestii.
                    Parfumul o sa il iau de acolo, ca oricum nu prea isi face efectul asteptat.
                    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                    Comment


                    • #55
                      Eu bag parfumuri California de la Ionutblv sub scaune, unde sunt guri de ventilatie, tai o latura la pateuri, iar cand da aerul in ele si nu numai miroase a lamai, pepene galben, piersici si alte fructe de ti-e mai mare dragul, in plus tin si foarte mult. E interesanta reactia pasagerilor ocazionali, care nu inteleg unde tin cosul cu fructe !
                      Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                      "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                      "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                      Comment


                      • #56
                        Fiind ultimul de pe forum care ai achizitionat un CRV am si eu o intrebare indiscreta. La cati bani ai reusit sa achizitonezi masina daca ai amabilitatea sa raspunzi? Mersi.

                        Comment


                        • #57
                          yes!, avem poze :d. frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos.

                          boris, pai tu i-ai promis masina lui ryloy gratis, de ce te mai intereseaza pretul? vrei sa stii cat ai pierdut?
                          civic 2.2 5D FK3
                          CR-V 2.2 AT RE6

                          Comment


                          • #58
                            Nu cred ca o mai vrea...Mai ales daca o schimb pe un ix35

                            Comment


                            • #59
                              Boris eu accept un CRV benzina daca e gratis. Nu ma supar sa car bicicleta cu el. Ai grija insa la ix35 ca au probleme cu kitul de ambreiaj de la varste fragede.
                              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                              Comment


                              • #60
                                Doc, am glumit cu ix35. Era legat de ''dragostea" lui Ryloy pentru Santa Fe. Nu dau Honda pe Hyundai. E posibil sa imi schimb masina intr-un termen foarte scurt si eram interesat sa vad care mai e piata...Pana ma hotarasc cu noul Civic sper sa ma mai primeasca baietii la intalniri.

                                Comment

                                Working...
                                X